آلرژی هایی که در فصل پاییز رخ می دهد؟

آلرژی هایی که در فصل پاییز رخ می دهد؟


آلرژی هایی که در فصل پاییز رخ می دهد؟

شاید شما هم افرادی را دیده باشید که هنگام شروع فصل پاییز دچار آبریزش بینی سردرد یا سوزش چشم می شوند. برخی از افراد از این علائم می ترسند و فکر می کنند که مثری است و از فردی که آلرژی دارد دوری می کند و این یک کار اشتباه است. ما امروز می خواهیم به شما آلرژی هایی که در فصل پاییز رخ می دهد؟ را معرفی کنیم و شما می توانید با شناخت آن ها سریعا آن ها را درمان کنید. پس اگر شما هم می خواهید بدایند آلرژی هایی که در فصل پاییز رخ می دهد؟ کدام ها هستند در ادامه با ما همراه باشید.

آلرژی هایی که در فصل پاییز رخ می دهد؟

تب یونجه

تب یونجه، یک اصطلاح از دوران گذشته، در واقع هیچ ارتباطی با یونجه ندارد. در عوض، این یک اصطلاح عمومی است که برای توصیف علائم آلرژی های تابستان استفاده می شود.  علف های هرز یک علت شایع تب یونجه است که همچنین به عنوان عامل آلرژیک شناخته می شود.  این گیاه معمولا در اواسط ماه شهریور شروع به گرده افشانی می کند و ممکن است تا زمانی که به سختی یخ زده شود، بسته به اینکه در کجا زندگی می کنید، مشکل ایجاد شود . یک متخصص آلرژی را برای کنترل علائم  و تجویز دارو ببینید.

ماندگاری هوای گرم تابستان

در حالی که اکثر مردم از تابستان لذت می برند، درجه حرارت نامنظم گرم می تواند علائم آلرژی را بیشتر کند . گرد و غبار های پاییزی نیز می توانند هنگام رطوبت بالا، یا هوا خشک و باد باشد آزاد شوند. قبل از شروع علائم، شروع به مصرف دارو کنید.  پیگیری علائم آلرژی خود را پیگیری کنید و با آلرژیست خود برای کمک گرفتن ملاقات کنید.

برگهای مزاحم

بعضی از افراد ممکن است در طول پاییز با ریزش برگ ها دچار مشکل شوند . اما برای افرادی که مبتلا به آلرژی هستند، ریزش برگ ها می تواند گرده ها را باهم مخلوط کرده و به هوا برساند، که باعث آلرژی و علائم آسم می شود . افرادی که دارای آلرژی هستند، هنگام ریزش برگ ها، چمن زنی و باغبانی، باید ماسک بزنند.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

پاسخ دهید