استقلال مقتدرانه در جمع 4 تيم برتر اسيا قرار گرفت


استقلال ايران تنها نماينده كشورمان در مرحله يك چهارم نهايي با اقتدار به مرحله نيمه نهايي صعود كرد

دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 15:30 به وقت ایران در ورزشگاه تندرکاستل شهر بوریرام و در حضور بیش از 24 هزار تماشاگر برگزار شد و در نهایت استقلال با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید.

esteg boyram


در نیمه اول بازی حریف تایلندی برتر بر بازی بود و در نهایت توانست در دقیقه 31 بازی توسط اوسمار باربا به گل برسد. این گل روحیه حریف را دو چندان کرد اما با شروع نیمه دوم و ورود فرهاد مجیدی این شاگردان قلعه‌نویی بودند که بازی را از ابتدا در دست گرفته و روی دومین حمله خود با ضربه سر حنیف عمران زاده در دقیقه 51 به گل رسید.

پس از این گل استقلال باز هم حمله کرد و حتی می توانست با ضربه آکروباتیک مجیدی به گل برسد اما شاگردان قلعه‌نویی سعی در کنترل بازی داشتند که به خواسته خود هم رسیدند و در دقیقه ۹۰+۱ با ضربه از راه دور و دیدنی تیموریان حریف را در خاک خود شکست دادند و در نهایت به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند.

esteglal boyram

دو گل استقلال در بازی مقابل بوریرام را بازیکنانی زدند که کسی توقع نمایش تهاجمی از آنها نداشت

خسرو حیدری با دریافت کارت زرد از داور ژاپنی دیدار استقلال و بوریرام دو اخطاره شد و تنها غایب استقلال در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا لقب گرفت.

در ديگر بازي مهم

 تیم های سئول کره جنوبی و الاهلی عربستان از دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه جام جهانی سئول برگزار شد که نماینده کره با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید.

تک گل این دیدار را دامجانوویچ در دقیقه 90 به ثمر رساند.

دیدار رفت دو تیم در عربستان با تساوی یک بر یک به پایان رسیده بود.

سئول با این نتیجه در انتظار  استقلال  خواهد بود.

پاسخ دهید