اسمان ليگ براي اولين بار ابي شد


در ادامه رقابت هاي ليگ برتر فوتبال شامگاه امروز تيم استقلال با شكست صباي قم به همراه فولاد خوزستان به صدر جدول رده بندي سعود كرد.

 تيم استقلال از ساعت 21 و 15 دقيقه در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 17 هزار و 300 تماشاگر به مصاف تيم صباي قم رفت که بازي با نتيجه يک بر صفر به سود استقلال به پايان رسيد.

به گزارش فارس، محمد قاضي در دقيقه 32 با يک شوت دقيق از پشت محوطه جريمه گل استقلال را به ثمر رساند.

رضا عنايتي در دقيقه 55 يک ضربه پنالتي را براي صبا از دست داد و ضربه او را مهدي رحمتي به خوبي مهار کرد.

اين اولين مسابقه‌ در اين فصل بود که استقلال در آن گلي دريافت نکرد.

تيم صباي قم بازي را تهاجمي آغاز کرد و در يک ربع اول مسابقه چند حمله خطرناک روي دروازه استقلال انجام داد اما بعد از آن تيم استقلال خود را به دروازه صبا نزديک کرد و توپ و ميدان را در اختيار گرفت. که در دقيقه 20 شوت محمد قاضي را طهماسبي دروازه‌بان صبا به کرنر فرستاد.

دردقيقه 42 سانتر خسرو حيدري در آستانه دروازه به آرش برهاني رسيد که ضربه او به تير دروازه خورد.

در دقيقه 69 مهدي رحمتي يکبار ديگر درخشيد و ضربه سر مهاجم صبا را به خوبي مهار کرد.

تيم استقلال در نيمه دوم بازي بسياري خوبي انجام داد و در بيشتر دقايق حاکم توپ و ميدان بود.

تورج حق‌وردي داور مسابقه به تيموريان و محمد قاضي از استقلال و مهدي مومني و روزبه چشمي از صبا کارت زرد نشان داد.

استقلال با اين پيروزي هشت امتيازي شد( با احتساب يک امتياز کسر شده از سوي کميته انضباطي) و به رده دوم صعود کرد. صباي قم شش امتيازي هم به طور موقت به رده پنجم سقوط کرد. اين دومين باخت متوالي مايلي‌کهن و دومين برد متوالي امير قلعه‌نويي است.

ترکيب استقلال:

سيدمهدي رحمتي، حنيف عمران‌زاده، اميرحسين صادقي، پژمان منتظري، جواد نکونام، آندرانيک تيموريان، عليرضا نيکبخت واحدي، خسرو حيدري، پژمان نوري( از دقيقه 59 سياوش اکبرپور)، محمد قاضي و آرش برهاني( از دقيقه 46 محمد مهدي نظري)

سرمربي: امير قلعه‌نويي

ترکيب صباي قم:

مهرداد طهماسبي، مرتضي کاشي، مهدي مومني، رضا عنايتي( از دقيقه 77 سيد مهدي حسيني)، مسعود حق‌جو، روزبه چشمي، فريد بهزادي کريمي( از دقيقه 80 حامد پورعمراني)، محسن بيات، مجيد هوتن، ابوالفضل ابراهيمي، اکبر صادقي( از دقيقه 46 کيوان امرايي)

سرمربي: محمد مايلي کهن

  در چارچوب هفته چهارم ليگ برتر فوتبال از ساعت 20 و 30 در اهواز فولاد خوزستان و داماش گيلان به مصاف يکديگر رفتند اين ديدار در پايان با پيروزي سه بر يک فولاد خوزستان به پايان رسيد.به گزارش فارس، نيمه اول اين بازي بسيار خوب و هجومي از سوي دو تيم برگزار شد. در اين نيمه پريرا با تک گل خود در دقيقه 26 تيم خود را برنده به رختکن فرستاد.

در نيمه دوم فولاد بازي را هجومي آغاز کرد. پريرا گل دوم تيم خود را 46 به ثمر رساند. سپس 47 مسعود حسن زاده گل اول داماش را وارد دروازه کرد. در ادامه بختيار رحماني در دقيقه  53 گل سوم تيمش را به ثمر رساند.

فولاد خوزستان با اين پيروزي 9 امتيازي شد و به طور موقت به صدر جدول رسيد.

 

axxxs

پاسخ دهید