با افزایش پروتئین بدن وزن خود را کاهش دهید


کاهش وزن  خوردن پروتئین  سوزاندن کالری   کالری مصرفی  کم کردن وزن   کاهش وزن با پروتئین    کم کردن وزن با پروتئین   انواع پروتئین

با افزایش پروتئین بدن وزن خود را کاهش دهید

معمولا وقتی صحبت از رژیم های غذایی می شود همه روی میزان کالری متمرکز می شوند اما وقت آن رسیده که به نکات دیگری هم توجه کنید. علاوه بر متمرکز شدن روی میزان کالری برای کاهش وزن و لاغری از این پس به پروتئین مصرفی تان هم دقت کنید.

به گفته الکساندرامیلر متخصص تغذیه بهتر است در رژ یم های غذایی روی پروتئین تمرکز کنید. به نظر می رسد خوردن پروتئین کافی برای موفقیت در کاهش وزن ضروری است. چون شما برای مدت طولانی احساس راحت و خوبی دارید. بافت ماهیچه بهبود پیدا می کند و سطح انرژی بالا می رود.

کاهش وزن با پروتئین

به گزارش ایندیپندنت میلر گفته است که هر چند بدن و رژیم هر شخص متفاوت است اما مصرف پروتئین به افراد کمک می کند تا میزان چربی های بدن را تغییر دهند نیاز به پروتئین برا اساس وزن بدن تعیین می شود که در بعضی موارد یکدرصد کالری است. به عنوان مثال توصیه می شود پروتئین در رژیم غذایی حدود 0.8گرم برای هر کیلو وزن بدن در زنان باشد.

به گفته او اگر می خواهید لاغر باشید، این میزان پروتئین را به حدود 50درصد افزایش دهید. این بدان معنی است که برای هر کیلو وزن شما باید هر روز 1/08 تا 1/36 گرم پروتئین مصرف کنید. میلر اصرار دارد این تغییر در اضافه کردن گرم پروتئین کمک می کند تا توده کم حجم عضلانی در هنگام کاهش وزن حفظ شود.

کاهش چربی و کالری مصرفی

به ویژه هنگامی که همراه با تمرینات ورزشی باشد هم چنین به شما کمک می کند تا اشتها را بهتر کنترل کنید. البته نباید از یاد برد که برای کاهش وزن به کاهش کالری مصرفی باید توجه کرد. علاوه بر این که از پروتئین هایی که غنی از ویتامین مواد معدنی و دیگر مواد مغذی محرک هستند استفاده کنید.

در این مورد خوردن مرغ ، سفیده تخم مرغ،شیر،ماهی،آجیل و انواع تخمه ها مفید است. همچنین در یک رژیم مناسب برای کاهش وزن باید کاهش مصرف چربی و کربوهیدرات در وعده های غذایی و جایگزین کردن آنها با گزینه های بهتر مانند روغن زیتون،آوو کادو،تخمه ها و سبزیجات توجه کرد.

پاسخ دهید