بهبود رابطه جنسی با استفاده از تمرینات ورزشی, افزایش میل جنسی , بهبود رابطه جنسی , بهترین روش افزایش میل جنسی , افزایش میل جنسی با ورزش,میل جنسی

بهبود رابطه جنسی با استفاده از تمرینات ورزشی


بهبود رابطه جنسی با استفاده از تمرینات ورزشی

شاید برای شما هم پیش بیاید که بعد از چند سال قوای جنسی خود را از دست داده و یا کاهش آن را مشاهده کنید ولی دیگر نگران قوای جنسی خود نباشید چون ما امروز می خواهیم به شما بهبود رابطه جنسی با استفاده از تمرینات ورزشی را آموزش خواهیم داد و شما با استفاده از این مقاله می تواند بدون استفاده از هیچ داروی شیمیایی و پرضرر قوای جنسی خود را باز گردانید. پس اگر شما هم می خواهید رابطه جنسی خود را بهبود دهید در ادامه با ما همراه باشید.

بهبود رابطه جنسی با استفاده از تمرینات ورزشی, افزایش میل جنسی , بهبود رابطه جنسی , بهترین روش افزایش میل جنسی , افزایش میل جنسی با ورزش,میل جنسی

تمرین ترامپولین کوتاه

دومین ورزش تمرینات کوتاه ترامپولین است.  این تمرین ساده موجب افزایش گردش خون شما در بدن شما می شود و همچنین باعث تقویت لگن، عضلات شکم و رحم می شود . علاوه بر این، آن را نیز در تقویت سیستم لنفاوی شما موثر است، که منجر به حذف سموم از سلول های بدن شما می شود . با این کار، انرژی شما برای رابطه جنسی به طور چشمگیری افزایش می یابد، و شما احساس آرامش بیشتری خواهید داشت. این یک تمرین ساده است که در آن شما فقط نیاز به بجهش کردن در یک ترامپلاین کوچک برای حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه دو بار در روز است.  این برای به دست آوردن مزایای این تمرین کافی است.

تمرینات کگل

تمرینات کگل نیز به عنوان تمرینات کف لگن شناخته می شود. این تمرین ها در افزایش قابلیت های جنسی بسیار موثر است. این ماهیچه های شکمی را تقویت می کند و به تدریج عملکرد جنسی شما را بهبود می بخشد. این تمرین ها برای هر دو جنس توصیه می شود. این کمک خواهد کرد که هر دو جنس به کنترل بیشتری از عضلات جنس خود را در طی رابطه جنسی داشته باشند.
این تمرینات مربوط به انقباض و آرام سازی عضلات کف لگن است. برخی از تمرینات محبوب کگل عبارتند از پل، چوبه دار دیوار، و پریدن جک. این تمرینها را چند ماهه امتحان کنید و بهبود عملکرد جنسیتان را تجربه خواهید کرد.

تنفس عمیق و کشش

این یک تمرین ساده برای بهبود عملکرد جنسی شما است. لازم است مقدار کافی اکسیژن برای هر عملکرد بدن خود داشته باشید. تنفس و کشش به طور چشمگیری میل جنسی و عملکرد شما را بهبود می بخشد. مطالعه نشان می دهد که مردان نفس عمیق و کشش را تمرین میکنند زندگی جنسی بهتری نسبت به دیگران دارند.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

پاسخ دهید