بهترین روش افزایش میل جنسی با مصرف غذاها,میل جنسی,بهترین روش افزایش میل جنسی,تقویت میل جنسی,نکاتی درباره میل جنسی,داروی طبیعی افزایش میل جنسی

بهترین روش افزایش میل جنسی با مصرف غذاها


بهترین روش افزایش میل جنسی با مصرف غذاها

برخی از افراد بدلیل اینکه میل جنسی کاملی ندارندنمی توانند از رابطه جنسی لذ کافی را داشته باشند برای همین از داشتن رابطه جنسی خود داری می کنند. امروز برای افزایش میل جنسی روش های مختلفی معرفی شده است که بیشتر آن ها مضرر می باشند و به بدن آسیب می رساند ولی ما امروز می خواهیم در این مقاله به شما بهترین روش افزایش میل جنسی با مصرف غذاها را آموزش دهیم که با استفاده از برخی غذاها می توانید به راحتی میل جنسی خود را افزایش دهید. پس اگر شما هم می خواهید از بهترین روش افزایش میل جنسی با مصرف غذاها استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین روش افزایش میل جنسی با مصرف غذاها,میل جنسی,بهترین روش افزایش میل جنسی,تقویت میل جنسی,نکاتی درباره میل جنسی,داروی طبیعی افزایش میل جنسی

استفاده از صدف

شما احتمالا در مورد خواص آروماتیک صدف شنیده اید . تحقیقات در کنفرانسی در سال ۲۰۰۵ انجمن شیمی آمریکایی به اشتراک گذاشته شده است که صدف ها و کرفس ها حاوی ترکیبی هستند که سطح تستوسترون و استروژن را افزایش می دهند . افزایش تولید هورمون در بسیاری از موارد میل جنسی را افزایش می دهد . صدف نیز یک منبع عالی روی است که  در رسیدن خون به ارگانهای جنسی کمک می کند.

استفاد ه از ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا برای داشتن امگا ۳ و اسیدهای چرب امگا ۳ به خوبی شناخته شده است . ماهی های صورتی و همچنین ماهی تن ممکن است کلید افزایش میل جنسی شما باشند . امگا ۳ کمک می کند تا از ایجاد پلاک در شریان ها جلوگیری شود، بنابراین جریان خون در سراسر بدن شما بهبود می یابد . رژیم غذایی ماهی های چرب ممکن است برای خانم هایی که در معرض خطر ابتلا به سرطان پروستات هستند، خوب نباشد . مطالعات منتشر شده در مجله آمریکایی اپیدمیولوژی نشان می دهد که اسید های چرب امگا ۳ می توانند خطر ابتلا به بیماری تهاجمی را افزایش دهند.  خوردن غذاهای غنی از امگا ۳ تاثیری بر روی افراد در معرض خطر ابتلا به سرطان پروستات ندارد.

استفاده از آجیل

بادام زمینی و بادام دارای چربی پر از روی است، در حالی که بسیاری از میان وعده های سالم حاوی L-arginine هستند تا توسط جریان خون شما دریافت شوند.  موارد زیر را امتحان کنید:

  • گردو
  • دانه کدو تنبل
  • دانه های آفتابگردان
  • گردوی آمریکایی
  • فندق
  • بادام زمینی

گردوها دارای امگا ۳ غنی هستند.

استفاده از سیب

روزی یک سیب می تواند زندگی شما را بهبود بخشد . سیب، همراه با انواع توت ها، گیلاس، پیاز، و انگور تیره رنگ، در کورستین غنی هستند . این آنتی اکسیدان، یک نوع فلاونوئید، ممکن است تعدادی از مزایای سلامتی را ارائه دهد . به نظر می رسد که کورستین در کنترل علائم پروستاتیت و کیستیت بینابینی (IC) نقش مهمی دارد و باعث افزایش گردش خون می شود . پروستاتیت، التهاب غده پروستات است. گاهی اوقات باعث ناراحتی بیضه و درد با انزال می شود . IC یا سندرم مثانه دردناک، ممکن است برای مردان و زنان نیز مشکل ساز شود. علائم مرتبط با  IC عبارتند از : درد تناسلی، اختلال نعوظ، مقاربت دردناک و میل جنسی کم.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

پاسخ دهید