بهترین روش درمان زود انزالی در مردان,زود انزالی,درمان زود انزالی,داروی درمان زود انزالی,دانستنی های زناشویی,آموزش رابطه جنسی

بهترین روش درمان زود انزالی در مردان


بهترین روش درمان زود انزالی در مردان

زود انزالی یکی از مشکلات رایج در مسائل زناشویی می باشد که افراد بدلیل آن نمی توانند لذت جنسی کافی را تجربه کنند برای همین از آمیزش جنسی خودداری می کنند. برخی از افراد برای درمان این زود انزالی از دارو های زیادی استفاده می کنند که عوارض جبران ناپذیری دارند حتی در برخی از مواقع ممکن است باعث اقیم شدن مردان می شود. ما امروز می خواهیم در این مقاله به شما بهترین روش درمان زود انزالی در مردان را آموزش تا نیازی به دارو نداشته باشید. پس اگر شما هم می خواهید از بهترین روش درمان زود انزالی در مردان استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین روش درمان زود انزالی در مردان,زود انزالی,درمان زود انزالی,داروی درمان زود انزالی,دانستنی های زناشویی,آموزش رابطه جنسی

تقویت عضله PC

یاد بگیرید انزال خود را با انجام ورزشی به نام کگل کنترل کنید . این نام بعد از دکتر آرنولد کیلل نامگذاری شده است، این تمرین به عضلات  PC شما کمک می کند تا عضله قوی تر شود . عضله PC از استخوان ناحیه تناسلی به سمت پشت در طول کف حفره لگن می رود.  برای تقویت این عضله، شما می توانید عضله PC را فشار دهید.

شما می توانید این کار را با محدود کردن جریان ادرار انجام دهید . ادرار را متوقف کنید و سپس عضله را آرام تا ادرار بتواند جریان یابد.  این عضله PC است . شما می توانید این عضله را در زمان های مختلف برای تقویت آن، نه فقط در طول فرایند ادرارتقویت کنید . اگر این کار را ۱۰ بار در روز انجام دهید، ممکن است در دو تا چهار هفته نتایج مثبت داشته باشید.

استفاده از روش گیره

هنگامی که احساس می کنید میخواهید انزال داشته باشید، حدود یک سانت در زیر سر آلت تناسلی خود را بگیرید و کاملا محکم نگه دارید . این می تواند بسیار ناراحت کننده باشد و شبیه به قرار دادن یک گیره است. با این حال، این می تواند یک روش موثر یادگیری برای کنترل انزال زودرس شما باشد.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

پاسخ دهید