بهترین روش درمان سوزش سر دل

بهترین روش درمان سوزش سر دل


بهترین روش درمان سوزش سر دل

شاید برای شما هم پیش بیاید که به دلایل مختلفی احساس سوزش کرده و دچار خفگی یا احساس کسل کنندگی داشته باشید و نمی دانید که چطور از دست آن رها بشوید. ما امروز می خواهیم به شما بهترین روش درمان سوزش سر دل را آموزش دهیم و شما می توانید با استفاده از این آموزش در زمان بسیار کم درد دل خود را درمان کنید البته در اولین مرحله از درد باید سریعا به پزشک مراجعه کنید چون شاید احساس درد به دلایل دیگر باشد. پس اگر شما هم می خواهید بهترین روش درمان سوزش سر دل را یاد بگیرید در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین روش درمان سوزش سر دل

باس گشاد بپوشید

سوزش سر دل اتفاق می افتد به این دلیل که محتویات معده شما در معرض مری است که در آن اسیدهای معده بافت ها را می سوزانند . شما می توانید بخشی از سوزش سر دل را داشته باشید، زیرا لباس های تنگ پوست شما را تنگ می کند . در صورتی که این مورد باشد، اولین کاری که باید انجام دهید کمربند خود  – یا لباس شما، یا رشته های سفت و یا هر چیز دیگری که شما را بیش از حد  سففت نگه داشته را در آورید.

بایستید

وضعيت شما ممکن است باعث سوزش سر دل باشد، بنابراين اگر شما نشسته يا دراز کشيده ايد، سعي کنيد بلند شويد . اگر شما در حال حاضر ایستاده اید، سعی کنید ایستادگی کنید.  بتی پلاتین می گوید: “هنگامی که شما نشسته اید، اندام های داخلی شما فشرده می شوند . او یک متخصص جنبش است که با هنرمندان کار می کند . “یک راه حل ساده و موثر ممکن است افزایش طول و گسترش تاندون و ستون فقرات شما، باشد که سرتان به آرامی به سمت سقف حرکت می کند.”

کمرتان را بلند کنید

اگر شما خوابیده اید و نمی توانید بیدار شوید یا اگر از کسی که به رختخواب رفته و در معرض سوزش سرل قرار دارد، مراقبت می کنید، سعی کنید بدن خود را بالا ببرید  .بلند کردن سر کافی نیست، بنابراین یک بالش را اضافه نکنید . هدف ارتفاع کمر است . یک تخت قابل تنظیم که می تواند به یک زاویه مناسب تنظیم شود می تواند امداد رسانی کند . اگر تختتان این کار را انجام ندهد، می توانید زاویه را با استفاده از بالش افزایش دهید.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

پاسخ دهید