تاثیرات مثبت تمرینات کگل بر سلامتی بدن,تمرینات کگل,فواید استفاده از تمرینات کگل,خواص تمرینات کگل,دانستنی هایی درباره تمرینات کگل,تاثیرات مثبت تمرینات کگل

تاثیرات مثبت تمرینات کگل بر سلامتی بدن


تاثیرات مثبت تمرینات کگل بر سلامتی بدن

همانطور که می دانید ورزش کردن بسیار برای بدن مفید می باشد برای همین افرادی که می خواهند بدنی سالم داشته باشند باید بصورت منظم ورزش کنند. امروزه تمرینات زیادی به جهان معرفی شده است که هر کدام برای یک قسمت از بدن لازم می باشد که یکی از این تمرینات ، تمرینات کگل می باشد. ما امروز می خواهیم در این مقاله به شما تاثیرات مثبت تمرینات کگل بر سلامتی بدن را معرفی کنیم و شما را بیشتر با این مدل از تمرین آشنا خواهیم کرد. پس اگر شما هم می خواهید تاثیرات مثبت تمرینات کگل بر سلامتی بدن را بدانید در ادامه با ما همراه باشید.

تاثیرات مثبت تمرینات کگل بر سلامتی بدن,تمرینات کگل,فواید استفاده از تمرینات کگل,خواص تمرینات کگل,دانستنی هایی درباره تمرینات کگل,تاثیرات مثبت تمرینات کگل

فواید استفاده از تمرینات کگل

بسیاری از عوامل، از جمله برداشت جراحی پروستات (پروستاتکتومی رادیکال) و شرایطی مانند دیابت می توانند ماهیچه های کف لگن شما را ضعیف کنند . شما ممکن است از انجام تمرینات کگل سود ببرید اگر:

  • بی اختیاری ادرار یا مدفوع
  • درد مجاری بعد از ادرار – معمولا بعد از اینکه توالت را ترک کردید
  • چگونگی انجام تمرینات کگل برای مردان
  • عضلات درست را پیدا کنید

برای شناسایی عضلات کف لگن، متوقف کردن ادرار در اواسط جریان یا سفت کردن عضلاتی که خروج گاز معده جلوگیری می کند، مفید است . این کارها از عضلات کف لگن استفاده می کنند.  هنگامی که عضلات کف لگن را شناسایی می کنید، می توانید تمرینات را در هر موقعیتی انجام دهید، هرچند ممکن است هنگام دراز کشیدن آن را راحت تر پیدا کنید.

اجرای تکنیک ها عالی است

عضلات کف لگن را منقبض کنید، مدت سه ثانیه انقباض را حفظ کرده و سپس سه ثانیه آرام کنید.  چند بار آن را امتحان کنید.  هنگامی که عضلات شما قوی تر می شوند، سعی کنید تمرینات کگل را در حین نشستن، ایستاده یا پیاده روی انجام دهید.

افزایش تمرکز

برای کسب بهترین نتایج، فقط بر عضلات کف لگن تمرکز کنید . مراقب باشید که ماهیچه های خود را در شکم، ران یا باسن تان منعکس نکنید . از نگهداری نفس اجتناب کنید.  در عوض، در طول تمرین آزادانه نفس بکشید.

تکرار روزانه

سه مرتبه و هر مرتبه ۱۰ بار در روز این تمرینات را انجام دهید . از تمرینات کگل برای شروع و توقف جریان ادرار خود استفاده نکنید . بعضی از پزشکان فکر می کنند این می تواند باعث عفونت مثانه شود.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

پاسخ دهید