تاثیر کلم بروکسل بر سگ ها

تاثیر کلم بروکسل بر سگ ها


تاثیر کلم بروکسل بر سگ ها

اگر شما نیز سگ دارید حتما این مطلب را بخوانید چون برایتان بسیار مفید است و می توانید جان سگ شما را نجات دهد. ما امروز می خواهیم به شما تاثیر کلم بروکسل بر سگ ها را بگوییم که یک غذای شناخته شده برای سگ های خانگی می باشد. درست است که افراد از این غذا برای سگ هایشان استفاده می کنند اما نمی دانند چه فواید و ضرر هایی برای سگشان دارد. ما امروز می خواهیم به شما تاثیر کلم بروکسل بر سگ ها را بگوییم که یک مطلب مهم برای سگ های خانگی می باشد پس در ادامه با ما همراه باشید.

تاثیر کلم بروکسل بر سگ ها

واید کلم بروکسل برای سگ ها

برخی از سگ ها از کلم بروکسل استفاده می کنند ، البته مصرف اندک کلم بروکسل اشکالی ندارد و برای سگ مفید است اما اگر این مصرف از حد خود بگذرد ممکن است باعث بروز مشکلاتی در بدن سگ ها شود.

یکی از ویژگی هایی که کلم بروکسل دارد این است که این کلم دارای فیبر رژیمی می باشد همچنین این کلم دارای ویتامین K، ویتامین A و ویتامین C، و همچنین مواد معدنی مختلف مانند پتاسیم و منگنز بالا می باشد. این کلم دارای کالری کمی می باشد برای همین مصرف آن باعث چاقی سگ ها نمی شود. کلم بروکسل دارای آنتی اکسیدان هایی است که باعث می شود التهاب و استرس اکسیداتیو کاهش یافته و از بین برود. خب حالا دانستیم که مصرف اندک این کلم مشکلی برای سگ پیش نمی آورد اما اگر سگ های شما از حد مصرف عبور کنند ممکن است که باعث ایجاد عوارضی شود مثل عوارض گوارشی مانند نفخ کردن شکم و … البته باعث اسهال و ایجاد ناراحتی هایی در معده نیز می شود. پس باید دقت کنید که میزان مصرف کلم بروکسل بسیار هاعز اهمیت می باشد.

پاسخ دهید