بیوگرافی یکی از خوشگل ترین های سینما ، تام کروز


تام کروز یکی از خوشگل ترین های سینمای جهان

تام کروز : Tom Cruise

تاریخ تولد : 3 جولای 1962، در سیراکوس، نیویورک، ایالات متحده آمریکا

مهمترین افتخارات : نامزدی اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلمهای « متولد چهار جولای » در سال 1990، « جری مگوایر » در سال 1997، « منگولیا » در سال 2000  و …

تام کروز

تام کروز

بیوگرافی کوتاه تام کروز:

اگر به « توماس کروز می بودر چهارم » 14 ساله می گفتید روزی یکی از 100 بازیگر مهم کل تاریخ سینما خواهد شد لابد می گفت: شب ها شام کمتر بخور! یا ممکن بود بگوید من آرزو دارم کشیش شوم.کروز در دوران کودکی فردی بشدت احساساتی و بسیار مذهبی بود. او در یک خانواده ی خانه به دوش و فقیر همراه با سه خواهر و برادر دیگرش زندگی می کرد.دوران کودکی او چندان جالب نبود. وقتی وارد دبیرستان شد حدود 15 مدرسه عوض کرد و در نقاط مختلفی از کانادا و آمریکا به تحصیل پرداخت و بالاخره همراه مادر و پدر خوانده اش در « گلن ریج، نیوجرسی » ساکن شد.

نمای زیبا از تمام رخ تام کروز

نمای زیبا از تمام رخ تام کروز

دوران دبیرستان بیشتر به فیلم ها علاقه مند شد و به استعداد خود در بازیگری پی برد و از آن مدت این آرزو برایش شکل گرفت که بازیگر شود. از همان موقع فکر و خیال کشیش شدن را هم رها کرد. اولین نقشش را در فیلم « عشق بی پایانEndless love / » در حالی که فقط 19 سال داشت بازی کرد. 2از اوایل کار، فیلم هایش جزو پرفروش ترین های سال می شدند در عرض پنج سال در فیلم های پرفروشی نظیر « تاپ گان » حضور یافت. با آغاز دهه نود میلادی کروز در زمره معدود بازیگرانی قرار گرفت که برای هر فیلم بیش از 15 میلیون دلار دستمزد می گرفتند. کروز در بلک باستر هایی نظیر سری « ماموریت ناممکن/Mission Impossible » نیز موفقیت های بزرگی بدست آورد.

کروز با حضور قوی در فیلم های زیبا نظیر « جری مگوایر » توانست نامزد سه جایزه اسکار در عرض ده بشود. در سال 1990 اعلام کرد که دیگر کاتولیک نیست و طرفدار کلیسای « ساینسولوژی » شد. او مدعی است ساینسولوژی روح او را که در اثر نارساخوانی آسیب دیده درمان می کند و او را آرامش می بخشد. کروز امروزه علاوه بر بازیگری توانا بعنوان فردی انسان دوست و بخشنده شناخته می شود و یکی از محبوب ترین افراد در عالم سینما است.

 

عکس های از تام کروز

عکس های از تام کروز

عکس لبخند زیبای تام کروز

عکس لبخند زیبای تام کروز

معمولا با این خصوصیات شناخته می شود:

معمولا نقش افراد رمانتیک را بازی می کند.

بیشتر کاراکتر هایش افرادی هستند که در شرایط عجیب و غریبی گیر افتاده اند.

هیکل کوچکی دارد.

لبخند زیبایی بر لب دارد.

در نقش کسانی ظاهر می شود که باهوش و در عین حال دوست داشتنی اند.4

نکاتی که احتمالاً درباره تام کروز نمی دانید:

پسر خاله هایش نیز بازیگرند.

چند دهه است که جزو بهترین، خوشتیپ ترین، خوش پوش ترین و قدرتمند ترین بازیگران هالیوود است.

زمانی که در فیلم « رنگ پول » بازی می کرد زیاد درباره سیاست حرف می زد.

در عرض چند سال از هم در فیلم هایی جنگ طلبانه مثل تاپ گان حضور یافت و هم در فیلمی بشدت ضد جنگ مثل متولد چهارم جولای.

پاسخ دهید