تمرینات ۴D Pro چیست

تمرینات ۴D Pro چیست و چه تاثیراتی بر بدن می گذارد؟


تمرینات ۴D Pro چیست و چه تاثیراتی بر بدن می گذارد؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رشد علم و دانش بشر به چیز های مختلفی دست یافته و قادر است با تمرینات بدن خود معلولیت ها را از بین ببرد و خود را کامل تر کند. ما امروز می خواهیم به شما بگوییم تمرینات ۴D Pro چیست و چه تاثیراتی بر بدن می گذارد؟ و مطمئن هستیم بعد از خواندن این مقاله پر ثمر حتما از این ورزش جدید استفاده خواهید کرد . این ورزش را می توانید برای کودکان به عنوان یک بازی معرفی کنید و آن ها را حین تمرین خوشحال کنید. پس اگر شما هم می خواهید بدانید تمرینات ۴D Pro چیست و چه تاثیراتی بر بدن می گذارد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

تمرینات ۴D Pro چیست

تمرینات ۴D Pro چیست و چه تاثیراتی بر بدن می گذارد؟

۴D Pro یک تمرین جدید است که شما را از یک مهار معلق در حالی که هر کاری را انجام می دهد از تخته تا پاها  به push-ups می کند.  نرم افزار حرکات ۴D Pro اساسا یک سیستم تمرین مقاومتی باند کششی است که توسط دکتر همایون قراوی توسعه داده شده است تا آموزش را با سرگرمی پیوند دهد .

کاربرد های ورزش ۴D Pro

قراوی ۴D Pro  را به عنوان یک تله موقت معلق معرفی می کند که به شما امکان می دهد تا بدن خود را به سمت بالا و پایین تسریع کنید و به شما یک تمرین کامل بدن بدهد. ایده قراوی در هنگام توسعه ۴D Pro، ایجاد چیزی بود که به صورت پویا تمام عضلات را انجام می داد، در مقایسه با سیستم های آموزش تعلیق سفت و سخت که قبلا آن را استفاده می کرد، مانند تعلیق TRX. او توضیح می دهد:

“مشکل با سیستم های سفت و سخت مانند TRX این است که با هر تکرار جنبش کندتر می شود.” بنابراین او ۴D Pro را ایجاد کرد تا عضلات را تمرین دهد تا سریعتر و مستقل از یکدیگر حرکت کنند . اثر تندرستی به این معنی است که شما باید فقط از هر عضله ای که در دسترس دارید (به ویژه هسته و عضلات شکم خود) استفاده کنید تا خودتان را ثابت کنید.

از وزن بدن خود استفاده می کند و بند های نئوپرن دارای یک منطقه تماس گسترده ای است که وزن شما را به طور مساوی توزیع می کند . بنابراین بدن شما در یک موقعیت طبیعی و راحت است که شما را قادر می سازد حرکات ملایم و انعطاف پذیر را انجام دهید و فشار کمتری روی مفاصل شما ایجاد کنید. تحقیقات نشان می دهد که  ۴D Pro به طور مداوم از ماهیچه های شما کار می کشد در حالی که هدف گروه های عضلانی متعددی است . بنابراین، اگر شما در حال کار بر روی کشیده تر کردن بدن خود، ایجاد توده عضلانی و یا بهبود سلامت قلب و عروق خود هستید، ۴D Pro یک راه ساده، موثر و سرگرم کننده برای ورزش است.

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

پاسخ دهید