تهیه نوشیدنی برای لاغری

تهیه نوشیدنی برای لاغری


تهیه نوشیدنی برای لاغری

امروزه روش های زیادی برای لاغری معرفی شده اما بیشتر آن ها ضرر هایی نیز دارد که صد حیف که مردم به این نکته توجهی نمی کنند. اما ما امروز به شما آموزش تهیه نوشیدنی برای لاغری را آماده کرده ایم که با استفاده از آن می توانید یک نوشیدنی برای لاغری بدون ضرر را داشته باشید البته می توان گفت یک داروی طبیعی برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندامی است. اگر شما هم می خواهید با این نوشیدنی بیشتر آشنا شده و از آن استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

تهیه نوشیدنی برای لاغری

 

مواد لازم برای تهیه نوشیدنی چربی سوز

آب معدنی دو شیشه

جعفری نصف دسته

خیار ۲ عدد

لیمو ترش تازه ۲ عدد

پودر زنجبیل ۲ قاشق چایخوری

پودر دارچین ۲ قاشق چایخوری

زردچوبه ۲ قاشق چایخوری

 

طرز تهیه نوشیدنی :

برای تهیه این نوشیدنی مقوی در اول باید شما در دستگاه غذا ساز جعفری ها را ریخته و خرد کنید اما باید مراقب باشید که زیاد ریز نشوند.حالا شما باید روی جعفری ها آب دو عدد لیمو را بریزید و بعد پودر  دارچین و پودر زنجبیل و زردچوبه  را به آن اضافه کنید سپس باید دوشیشه آب معدنی به آن آب اضافه کنید. حال باید همه ی مواد را درون غذاساز ریخته و دوباره روشن کنید تا همه ی مواد به خوبی در آن مخلوط شود البته مراقب باشید که جعفری و خیار درون نوشیدنی دیده نشود اگر دیده شد بازهم خرد کنید.

این نوشیدنی دارای ویتامین های بسیاری است و ویتامین های گوناگونی درون خود دارد زیرا دارای مواد مقوی بسیاری است . شما می توانید با استفاده از این نوشیدنی وزن خود را در مدت بسیار کوتاهی کم کنید و به لاغری مورد نظر خود برسید پس وقت را تلف نکرده و سریع تر این نوشیدنی را درست کرده و استفاده کنید.

پاسخ دهید