دانستنی هایی درباره درمان کراتینه مو,دانستنی هایی درباره کراتینه مو بهترین روش صاف کردن مو؟ ,کراتین چیست؟ ,کراتینه مو چگونه انجام می شود؟

دانستنی هایی درباره درمان کراتینه مو


دانستنی هایی درباره درمان کراتینه مو

همانطور که می دانید امروزه روش های زیادی برای پر پشت کردن و صاف کردن مو ها ارائه شده است که یکی از آن کراتینه مو می باشند. ما امروز می خواهیم در این مقاله به شما دانستنی هایی درباره درمان کراتینه مو را خواهیم گفت و شما را بیشتر با این روش درمان آشنا خواهیم کرد تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید و دچار اشتباه نشوید. پس اگر شما هم می خواهید دانستنی هایی درباره درمان کراتینه مو را دانسته و درباره پروتئین کراتین اطلاعاتی را بدست آورید در ادامه با ما همراه باشید.

دانستنی هایی درباره درمان کراتینه مو,دانستنی هایی درباره کراتینه مو بهترین روش صاف کردن مو؟ ,کراتین چیست؟ ,کراتینه مو چگونه انجام می شود؟

کراتین چیست؟

کراتین یک پروتئین است که به طور طبیعی در موهای شما وجود دارد (و ناخن ها برای آن ماده) این پروتئین یک محافظ در اطراف شانه مو ایجاد می کند و باعث می شود که موهای شما الاستیک و جوان بماند اما متاسفانه با توجه به ظاهر، گرما، مواد شیمیایی و سایر فرآیندهای آسیب دیده، می تواند از بین برود.

چگونه درمان های کراتین کار می کنند؟

درمان کراتین صاف کردن برای کمک به پر کردن این پروتئین از دست رفته با استفاده از فرمول حاوی کراتین (در میان مواد تشکیل دهنده دیگر) است هنگامی که توسط یک سبک حرفه ای استفاده می شود، این فرمول می تواند شفت مو را تقویت کند و سطح صاف آن را صاف کرده و منجر به موهای ابریشمی، بدونخشک شدن شود.

هنگامی که شما در یک صندلی سالن آرایشگاه نشسته اید، طراح فرمول کراتین را به موهای خود اعمال می کند و سپس آن را با یک آهن تخت داغ بسیار مهر و موم می کند . این گرما از آهن، همراه با مواد شیمیایی دیگر در فرمول کراتین است که اثر صاف را فعال می کند . بدون آنها، کراتین نمی تواند به پروتئین های مو بپیوندد و بر روی سر شما همچون چهره ای بی نظیر باقی خواهد ماند.

اگر موهای فرفری داشته باشم، آیا این از موهای من خوب خواهد شد؟

نه کاملا . بر طبق استعدادهای زیاد، درمانها کمی آرام انجام می شود اما از آنها خلاص نمی شوند. اگر موهایتان موجی یا کتک خورده باشد، درمان به احتمال زیاد به صاف کردن آن نزدیک خواهد شد، اما اگر فر های فراوانی داشته باشید، بعضی از فر ها باقی خواهند ماند.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

پاسخ دهید