درمان های خانگی برای فشار خون بالا

درمان های خانگی برای فشار خون بالا


درمان های خانگی برای فشار خون بالا

شاید در خانواده شما فردی باشد که فشار خون بالایی دارد اگر شما هم می خواهید او را از دست داروی های شیمیایی پر ضرر خلاص کنید می توانید از درمان های خانگی برای فشار خون بالا که در ادامه به شما معرفی می کنیم استفاده کنید و فرد مورد نظر خود را خوشحال کنید پس اگر شما هم می خواهید با درمان های خانگی برای فشار خون بالا آشنا شده و از آن ها استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

درمان های خانگی برای فشار خون بالا

درمان های خانگی برای فشار خون بالا

لیمو ترش

یکی از درمان های طبیعی درمان فشار خون بالا استفاده از لیموترش می باشد چون لیموترش دارای آنتی اکسیدانی می باشد که باعث می شود اثرات مضر رادیکال های آزاد کاهش یابد همچنین لیمو ترش باعث می شود که عروق خونی را درمان می کند زیرا مواد سفت و محکم و انعطاف پذیر را از بین می برد. شما باید هر بصورت منظم هر روز صبح به صورت ناشتا آب لیمو را با یک لیوان آب گرم مخلوط کرده و استفاده کنید.

دانه های هندوانه

شاید باور نکنید اما دانه های هندوانه دارای عنصری می باشد که باعث می شود شریان ها کشش یابد و همچنین به کلیه کمک کرده و مشکلات آن را رفع می کند و همین باعث می شود که فشار خون افراد کاهش یابد. شما باید هر روز بصورت منظم از این دانه ها استفاده کنید باید اول دانه های هنداونه رو خشک کنید پس از آن باید یک قاشق چای خوری هر صبح و عصر با معده خالی میل کنید.

سیر

یکی دیگر از درمان های خانگی برای کاهش فشار خون سیر می باشد که به علت اکسید نیتریک و سولفید هیدروژنی که دارد باعث می شود که رگ های خونی شل شوند و همین باعث می شود که فشار خون افراد کاهش یابد. شما می توانید به هر حالتی سیر را میل کنید زیرا در هر حالت تاثیر می گذارد.

پاسخ دهید