درمان سردرد های عصبی با مسکن ها

درمان سردرد های عصبی با مسکن ها


درمان سردرد های عصبی با مسکن ها

امروز در این بخش از وب سایت نازدونه می خواهیم درمان سردرد های عصبی را به شما معرفی کنیم. این سردرد ها معمولا خیلی آزار دهنده و درد آور هستند و برای درمان آن ها هم روش های خاص و دارو های خاص وجود دارند. با ما همراه باشید …

درمان سردرد های عصبی با مسکن ها

درمان سردرد های عصبی با مسکن ها

درمان سردرد های عصبی

بهترین راه درمان سردرد های عصبی ترشح هورمون سروتونین در مغز می باشد که بهترین و موثر ترین دارو برای درمان این نوع سردرد ها و حتی درمان افسردگی می باشد. در مغز میلیون ها رشته عصبی وجود داردکه تمام واکنش های حسی بدن را با بالا ترین سرعت انتقال می دهند. همچنین بین این رشته ها هم موادی شیمیایی وجود دارند که از جمله آن ها می توان به سروتونین یا هورمون شادی آور اشاره کرد.

در مواقعی که غمگین هستید یا افسردگی دارید ترشح این هورمون کم است و با افزایش ترشح آن می توانید بهتر شوید. یکی از راه های افزایش ترشح این هورمون ورزش کردن است. این یکی از راه های کم هزینه می باشد و معمولا افراد این چنینی روزانه نیم ساعت ورزش گروهی دارند. افرادی که دارای میگرن و سردرد های عصبی هستند با روزانه ورزش کردن در جمع دوستان می توانند به راحتی درمان پیدا کنند.

در اصل افسردگی و غمگینی هیچ هورمونی در بدن نیست و فقط و فقط به خاطر کاهش سطح هورمون شادی آور این حالات روحی به ما دست پیدا می کند. این هورمون در باریکه های مغز شکل می گیرد و به ما این پیام را می دهد که شادی مان کم شده است. با ورزش کردن در جمع دوستان، گفت و گو و خنده و شوخی می توان ترشح آن را افزایش داد. به عنوان یک نسخه برای دوای این درد ها می توان خندیدن را پیشنهاد کرد.

پاسخ دهید