درمان طبیعی خشکی دهان , خشکی دهان , درمان خشکی دهان , بهترین روش خشکی دهان , درمان خانگی خشکی دهان , خواص آلوئه ورا , سریع ترین درمان خشکی دهان

درمان طبیعی خشکی دهان


درمان طبیعی خشکی دهان

شاید برای شما هم پیش بیاید که روزی دهانتان بسیار خشک شود و این در کودکان و نوجوانان بسیار رخ می دهید و این به این دلیل است که مقدار بزاق در دهان کمی می شود و برای درمان سریع آن نیازی به داروی های شیمیای پر ضرر نمی باشد پس سریعا به دکتر مراجعه نکنید زیرا می خواهیم به شما درمان طبیعی خشکی دهان را آموزش دهیم که با استفاده از آن می توانید به راحتی خشکی دهان را درمان کنید. اگر شما هم می خواهید درمان طبیعی خشکی دهان را یاد بگیرید در ادامه با ما همراه باشید.

درمان طبیعی خشکی دهان , خشکی دهان , درمان خشکی دهان , بهترین روش خشکی دهان , درمان خانگی خشکی دهان , خواص آلوئه ورا , سریع ترین درمان خشکی دهان

نوشیدن مایعات بیشتر:

شما باید برای درمان خشکی دهان خود ابتدا مصرف مایعات را بیشتر کنید برای مثال شما باید مصرف  آب، آب میوه و آب نارگیل را افزایش دهید. اگر می خواهید خشکی دهان را تجربه نکنید باید هر روز حدود 8 تا 10 لیوان آب در هر روز مصرف کنید. در کنار این آب باید از آب میوه های و یا میوه ها استفاده کنید تا دهان شما همیشه معطر باقی بماند. سعی کنید در روز از میوه هایی که آب بیشتری دارند استفاده کنید برای مثال می توانید از هندوانه و خیار استفاده کنید و مطمئن باشید اگر به گفته های ما عمل کنید کمبود آب شما سریعا رفع خواهد شد.

آب آلوئه ورا را بنوشید:

یکی دیگر از راه هایی که به شما کمک می کند تا از خشکی دهان خود در امان باشید استفاده از آلوئه ورا می باشد زیرا خاصیت ضد التهابی ، ضد باکتری و ضد عفونی دارد. شما برای درمان خشکی دهان باید ¼ فنجان آب آلوئه ورا را مصرف کنید التبه روش دیگر نیز وجود دارد و شما می توانید که از داروخانه ژل آلوئه ورا را تهیه کرده و با استفاده از آن در روزه دو یا سه بار دهان خود را بشوئید تا خشکی دهان شما رفع شود.

پاسخ دهید