درمان پیری پوست

درمان سریع پیری پوست


درمان سریع پیری پوست

با افزایش سن ممکن است برخی از چین و چروک ها در صورت ایجاد شود که باعث می شود فرد پیرتر جلوه داده شود و یا زشت تر شود برای همین دوست دارند سریع آن را رفع کنند اما صد حیف که در اولین مرحله سراغ داروهای شیمیایی می روند و این کاری بسیار اشتباهی می باشد بلکه باید از روش های طبیعی و خانگی و بی ضرر استفاده کنند. اگر شما هم می خواهید درمان پیری پوست را یاد بگیرید در ادامه با ما همراه باشید.

درمان پیری پوست

درمان خانگی چین و چروک پوست:

شما باید روغن زیتون یا روغن نارگیل را روی پوست خود زده و ماساژ دهید. این کار باعث می شود که چین و چروک روی صورت شما خیلی سریع کاهش یابد و باعث می شود که پوست صورت مرطوب مانده و سلول ها بازسازی کنند. شما برای این رفع چین و چروک می توانید از ماسک ها نیز استفاده کنید . برای مثال می توانید از ماسک موز استفاده کنید. شما یک ماست درست کرده و حدود نیم ساعت اجازه دهید تا روی پوست شما بماند سپس با آّب گرم آن را بشویید.

درمان خانگی پوست خشک:

اگر شما هم پوستی خشک دارید این بهترین روش برای درمان خشکی پوست شما است و شما باید 30 دقیقه قبل از حمام رفتن پوست خود را به خوبی با روغن زیتون ماساژ بدهید سپس دوش بگیرید . پس از دوش گرفتن نیز می توانید از یک مرطوب کننده خوب استفاده کنید.

درمان خانگی لکه های پیری قهوه ای رنگ

برای این کار شما باید با استفاده از یک تکه پنبه یک عدد لیموی تازه را روی پوست خود بزنید و اجازه دهید حدود 15 دقیقه روی پوست شما باید سپس می توانید با آب بشویید. همچنین شما باید قبل از خوابیدن ژل آلوئه را در جاهایی که پوست شما هیپرید شده بزنید.

پاسخ دهید