راه های کاهش فشار خون در مردان چیست

راه های کاهش فشار خون در مردان چیست


راه های کاهش فشار خون در مردان چیست

کاهش فشار خون در مردان راه ها و روش های مختلفی دارد که ما در این پست می خواهیم مهم ترین و کاربردی ترین آن ها را به شما عزیزان معرفی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید …

راه های کاهش فشار خون در مردان چیست

راه های کاهش فشار خون در مردان چیست

کاهش فشار خون در مردان

در تحقیقات مشخص شده است که مردان بیشتر از زنان به بیماری های فشار خون مبتلا هستند و فشار خون بالا تری دارند. برای درمان آن هم برخی موارد وجود دارد که باعث می شود فشار خون شان درمان شود و کاهش یابد. در فنلاند تحقیقی انجام شد مبنی بر اینکه مرد هایی که طی روز های مختلف به سونا می روند چه تاثیری در روند کاهش فشار خون شان داشته است.

نتایج به طرز عجیبی شگفت آور بود. افرادی که در هر هفته 4 بار به سونا می رفتند تا 45 درصد می توانستند فشار خون شان را کاهش دهد و این یعنی قدمی بزرگ در این کار می باشد. یکی از توصیه های کارشناسان به افرادی که قصد دارند به صورت طبیعی فشار خون شان را کاهش دهند این است که باید از یک رژیم غذایی مناسب پیروی کنند و ورزش منظم داشته باشند. این کار باعث می شود که در دراز مدت فشار خون شان تنظیم گردد.

همچنین افرادی که به سونا می روند می توانند خطر ابتلا به بیماری های قلبی که در بین مردم زیاد شده است را کاهش دهند. در هنگام ورزش کردن باید در نظر داشته باشید که تمرکز تان بر روی ورزش باشد و نه بیماری و فقط رهایی از آن، در اصل باید از ورزش کردن لذت برد تا نتیجه خوبی برای شما داشته باشد. از مصرف نمک زیاد نیز پرهیز کنید. زیرا نمک قاتل فشار خون می باشد و فشار خون شما را سریع بالا می برد.

پاسخ دهید