روش لاغر شدن پا با روش های جدید

روش لاغر شدن پا با روش های جدید


روش لاغر شدن پا با روش های جدید

بسیاری از خانم ها به دنبال لاغر شدن پا هایشان هستند و گمان می کنند که لاغر کردن آن ها خیلی سخت است ولی اینگونه نیست و با برخی روش هایی که ما به شما آموزش می دهیم می توانید به راحتی پا های خود را لاغر کنید. در ادامه همراه ما باشید …

روش لاغر شدن پا با روش های جدید

روش لاغر شدن پا با روش های جدید

لاغر شدن پا

به طبع لاغر کردن پایین تنه از بالاتنه سخت است به دلیل اینکه ما معمولا بیشتر فعالیت مان را با بالا تنه انجام می دهیم و در بسیاری از مواقع پایین تنه در حال استراحت است. اما با این روش ها می توانید پایین تنه که ران ها و ساق ها هم شامل آن می شود را به راحتی لاغر کنید. معمولا اگر فرم پایین تنه و ازجمله پا ها بد باشد هنگام دویدن با مشکل مواجه هستید و حتی ممکن است در شلوار هایتان راحت نباشید. ساق های ظریف خیلی زیبا می باشد و ران های قوی هم بسیار خوب است اما ران  بزرگ هیچ فایده ای ندارند. باید چربی موجود در پا ها را آب کنیم و ماهیچه سازی کنیم تا سلامتی خود را حفظ نماییم.

قهوه برای افزایش متابولیسم و کاهش وزن بسیار مناسب است. مکمل های قهوه مانند کافی میکس ها، کافی میت ها، اسپرسو، نسکافه، کاپوچینو و … که دارای خامه و شکر می باشند برای سلامتی چندان مفید نیستند. تقویت ساق پا نیز کار خیلی مهمی می باشد که ابتدا ورزش برای تقویت آن باعث آب شدن چربی می شود و سپس عضله سازی را به همراه دارد. حرکاتی مانند اسکوات برای تقویت پا مناسب است. برای لاغر کردن ران و پا دویدن در شیب مناسب است. یکی از کار هایی که می توان انجام داد دویدن روی تردمیل با شیب می باشد.

پاسخ دهید