ریواس چه تاثیراتی بر سلامتی بدن می گذارد؟,ریواس,خواص ریواس,فواید ریواس,دانستنی هایی درباره ریواس,تاثیر ریواس بر سلامتی بدن

ریواس چه تاثیراتی بر سلامتی بدن می گذارد؟


ریواس چه تاثیراتی بر سلامتی بدن می گذارد؟

ریواس یک گیاه بسیار مقوی می باشد که تاثیرات زیادی بر سلامتی بدن می گذارد و فواید بسیار زیادی دارد همچنین سرشار از مواد مغذی می باشد که بدن به آن ها نیاز دارند. ریواس می تواند یک دارو برای پیشگیری از بیماری های قلبی باشد. ما امروز می خواهیم در این مقاله به شما بگوییم ریواس چه تاثیراتی بر سلامتی بدن می گذارد؟ و شما را بیشتر با این گیاه پر خاصیت آشنا خواهیم کرد تا استفاده درست از آن داشته باشیم. پس اگر شما هم می خواهید بدانید ریواس چه تاثیراتی بر سلامتی بدن می گذارد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

ریواس چه تاثیراتی بر سلامتی بدن می گذارد؟,ریواس,خواص ریواس,فواید ریواس,دانستنی هایی درباره ریواس,تاثیر ریواس بر سلامتی بدن

کمک به درمان بیماری های قلبی عروقی

مولکول فعال ریواس نشان داده است که آسیب های ناشی از دیواره شریانی که سبب بروز بیماری های قلبی عروقی می شود، کاهش می یابد . آن مانع از ایجاد کلسترول می شود و باعث می شود که دیواره سلولی در التهاب های خون ما بهبود یابد.

بهترین دارو هپاتیت B

اثرات ضد ویروسی ریواس برای سال های بسیاری در طب سنتی چین استفاده شده است . اثرات این ترکیبات ضد ویروسی برای استفاده در داروها به طور خاص برای درمان هپاتیت B و همچنین سندرم شدید تنفسی حاد (SARS) مورد بررسی قرار گرفته است.

مفید برای بیماران دیابتی

ریواس شامل ترکیبات مختلفی به نام آنتراکینونها است . دو مورد از این ترکیبات باعث بهبود حمل و نقل گلوکز در سلول های ما شده اند، بنابراین در جریان خون معلق نیستند، بلکه به عنوان سوخت استفاده می شود . این کار به طور معمول کار انسولین است، اما در افرادی که از دیابت رنج می برند، بدنشان نسبت به انسولین غیر حساس است.

درمان یبوست

ریواس یک ملین طبیعی است که به طور سنتی برای درمان مواردی از یبوست بدون ایجاد یک روده ی تنبل مورد استفاده قرار می گیرد، که یک عارضه جانبی معمول از مصرف مکرر مسهل های بدون نسخه است.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

پاسخ دهید