سرطان گلو چه علایمی دارد

سرطان گلو چه علایمی دارد


سرطان گلو چه علایمی دارد

امروز می خواهیم در مورد سرطان گلو صحبت کنیم و علایم آن را بر شماریم. در صورتی که به این موضوع علاقه دارید در ادامه همراه ما باشید …

سرطان گلو چه علایمی دارد

سرطان گلو چه علایمی دارد

سرطان گلو

برخی التهاب های صورت ممکن است به خاطر سرطان در ناحیه سر و گردن باشد. سرطان گلو ممکن است برخی نشانه ها و علایم داشته باشد که ما سعی می کنیم تمام آن موارد را به شما منتقل کنیم. در صورتی که چند مورد از این نشانه ها را در خود مشاهده کردید جای نگرانی نیست. ابتدا به پزشک مراجعه کنید و آزمایش های لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید.

اولین نشانه این سرطان گلودرد می باشد. گلودرد معمولا جدی گرفته نمی شود اما چون یکی از علایم سرطان است باید آن را جدی گرفت. درد در ناحیه دهان یکی از نشانه های این سرطان می باشد البته اگر به صورت صحیح غذا نخورید یا مسواک نزنید هم ممکن است دچار این درد شوید. اما این نوع درد پس از مدتی از بین می رود در صورتی که درد سرطان باقی می ماند.

سختی در صحبت کردن هم یکی از نشانه های سرطان گلو می باشد که مانند زمانی است که سرما خورده اید. این دشواری و سختی ممکن است حتی هنگام غذا خوردن هم پیش بیاید و شما را اذیت کند. یکی دیگر از نشانه ها درد در ناحیه سینوس ها می باشد. برخی مواقع یک درد در ناحیه سینوس ها بوجود می آید که نشان از این سرطان است. اگر درد و بی حسی ناشی از التهاب در گلو بوجود آمد و از آن با خبر شدید بهتر است به پزشک مراجعه کنید تا بر روی شما مطالعات انجام شود و بیماری تان مشخص گردد. برای درمان سرطان ها هر زمان که اقدام کنید دیر نیست.

پاسخ دهید