طرز استفاده از کاندوم + مزایای استفاده از آن,کاندوم,کاندوم چیست؟,طرز استفاده کاندوم,فواید استفاده از کاندوم,آموزش استفاده از کاندوم

طرز استفاده از کاندوم + مزایای استفاده از آن


طرز استفاده از کاندوم + مزایای استفاده از آن

همانطور که می دانید کاندوم یکی از وسایل پر استفاده در آمیزش های جنسی هست که بیشتر مواقع مردم از آن را استفاده می کنند که درصد بالایی از آن تاثیرات آن را دیده اند اما برخی از افراد بدلیل اینکه استفاده درست آن را بلد نیستند برای همین نمی توانند تاثیرات کاندوم را مشاهده کنند. ما امروز می خواهیم در این مقاله به شما طرز استفاده از کاندوم + مزایای استفاده از آن را بگوییم و شما را بیشتر با این وسیله آمیزشی آشنا خواهیم کرد تا بتوانید استفاده صحیحی از آن داشته باشید. پس اگر شما هم می خواهید طرز استفاده از کاندوم + مزایای استفاده از آن را بدانید در ادامه با ما همراه باشید.

طرز استفاده از کاندوم + مزایای استفاده از آن,کاندوم,کاندوم چیست؟,طرز استفاده کاندوم,فواید استفاده از کاندوم,آموزش استفاده از کاندوماستفاده از کاندوم چه مزایایی برای افراد دارد؟

  • پیشگیری از بارداری

مهمترین مزایای استفاده از کاندوم پیشگیری از بارداری می باشد، به همین دلیل است که احتمالا یکی از محبوب ترین روش های در حال استفاده است.

  • می توان بدون نسخه تهیه کرد

اکثر روش های پیشگیری از بارداری نیاز به کمک مستقیم یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی به همراه یک نسخه دارند . این باعث می شود استفاده از کاندوم راه بسیار خوبی برای جلوگیری در بسیاری از حاملگی های نوجوانان و ناخواسته باشد.

  • استفاده راحت آن

بر خلاف روش هایی که ارائه دهندگان خدمات بهداشتی به منظور پیشگیری از بارداری مانند تزریق هورمون یا جاسازی IUD، در نظر می گیرند، کاندوم را می توان بدون هیچ گونه مهارت خاصی استفاده کرد.

  • باروری فرد را تحت تاثیر قرار نمی دهد

آنها یک روش پیشگیری از بارداری یکبار مصرف می باشند . هیچ مانعی برای فردی که بخواهد در دفعات بعدی طی رابطه جنسی از کاندوم استفاده کند وجود ندارد.

طرز استفاده درست از کاندوم

  • کاندوم را از بسته بندی با دقت خارج کنید . اطمینان حاصل کنید که شما با دندان، جواهرات و یا ناخن های خود به کاندوم آسیب نمی رسانید.
  • کاندوم باید روی آلت تناسلی در حالبپت نعوذ استفاده شود. اطمینان حاصل کنید که هوای انتهای کاندوم به آرامی با فشار دادن خارج شود.
  • کاندوم را به دقت بر روی آلت تناسلی بکشید تا پاره نشود . اطمینان حاصل کنید که آن را تا انتهای آلت تناسلی رول کنید.
  • اگر آن را به شیوه اشتباه بر روی آلت کشیده اید، آن را خارج کنید و دور بیاندازید رابطه جنسی با کاندوم در حالت برعکس نداشته باشید، زیرا ممکن است در طی عمل لغزش ایجاد شود.
  • پس از انزال، اطمینان حاصل کنید که در هنگام خروج کاندوم محکم در پایه آلت تناسلی قرار گیرد . قبل از اینکه حالت نعوذ از بین برود، کاندوم را خارج کنید.
  • کاندوم را به نحوی مناسب دفع کنید.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

پاسخ دهید