طرز تهیه دسر مگنولیای موز

طرز تهیه دسر مگنولیای موز


طرز تهیه دسر مگنولیای موز

در میهمانی ها وجوذ دسر خوشمزه خیلی تاثیر گذار تر است و خیلی از افراد هنگام غذا خوردن دسر را بیشتر دوست دارند. امروز می خواهیم به شما طرز تهیه دسر مگنولیای موز را آموزش دهیم که می توانید خیلی سریع و در کمترین زمان این دسر خوشمزه را تهیه و برای مهمانان خود سرو کنید. این دسر بسیار مقوی می باشد و بسیار برای بدن مفید است و شما می توانید این دسر را برای کودکان خود در خانه نیز سرو کنید. اگر شما هم می خواهید طرز تهیه دسر مگنولیای موز را یاد بگیرید در ادامه با ما همراه باشید.

طرز تهیه دسر مگنولیای موز

مواد لازم برای درست کردن دسر مگنولیای موز:

بیسکویت سبوس دار ۱٫۵ پاکت

موز ۲ عدد

مواد لازم برای فرنی دسر مگنولیای موز:

شیر ۱ لیتر

تخم مرغ ۱عدد

شکر ۱ لیوان سرخالی

آرد ۲ قاشق غذا خوری

نشاسته ۲ قاشق غذا خوری

خامه ۱ قوطی

وانیل ۱ پاکت ۵ گرمی

طرز تهیه دسر مگنولیای موز:

شما باید در مرحله ی اول  یک لیترشیر, یک عدد تخم مرغ , دو قاشق غذا خوری آرد, دو قاشق غذا خوری نشاسته و  یک لیوان سرخالی شکر را د ظرفی یا قابلمه ای بریزید و با هم مخلوط کنید.حالا مخلوط آماده شده را بر روی حرارت می گذاریم و در همین حین خوب مواد را هم می زنیم . وقتی که این مخلوط از داغی افتاد باید خامه و وانیل را به آن اضافه کرده و بازهم مخلوط کنید.

حالا شما باید بیسکویت سبوس دار یک و نیکم پاکت را در روندو بریزید. حالا شما باید در ظرف های تک نفری موز ها را در ته ظرف بچینید سپس روی آن کمی دسر بریزید و تا وقتی که ظرف پر شود به همین ترتیب باید کرم و بیسکویت بریزید.

حالا دیگر کار تمام است و شما می توانید با سلیقه خود تزئین کنید و سپس آن را سرو کنید.

پاسخ دهید