طرز تهیه شیر زردچوبه

طرز تهیه شیر زردچوبه شگفت انگیز


طرز تهیه شیر زردچوبه شگفت انگیز

زردچوبه یکی از مهمترین و پر خاصیت ترین ادویه ها می باشد که در ایران بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و دارای طرفدار بسیاری می باشد. ما امروز می خواهیم امروز به شما طرز تهیه شیر زردچوبه را آموزش دهیم که یکی پر خاصیت ترین نوشیدنی ها می باشد و می توان از آن برای درمان برخی بیماری ها استفاده کرد . همچنین می خواهیم برخی از فواید آن را به شما بگوییم. اگر شما هم می خواهید طرز تهیه شیر زردچوبه را یاد گرفته و از فواید آن استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

طرز تهیه شیر زردچوبه

این روش یکی از بهترین روش ها می باشد و بسیاری از پزشکان آن را تایید می کنند و برخی نیز اعتقاد دارند باید این نوشیدنی را هر روز 2 بار مصرف کنیم.

مواد لازم برای تهیه شیر زردچوبه

۱ گرم زردچوبه
۱ فنجان شیر
۱/۲ قاشق چای خوری پودر هل
۱/۴ قاشق چای خوری زنجبیل

طرز تهیه

شما برای تهیه این نوشیدنی ابتدا باید شیر را در ظرفی ریخته و حدود 4 دقیقه روی حرارت قرار دهید. حالا شما باید زردچوبه و پودر هل و زنجبیل را به آن اضافه کرده و خوب مخلوط کنید. حالا حدود دو دقیقه در حرارت کم طبخ دهید. حال دیگر کار تمام است و شما می توانید از این نوشیدنی را استفاده کنید.

مراقبت از پوست

یکی از فواید این نوشیدنی می توان به مراقبت کردن از پوست را اشاره کرد چون آنتی اکسیدان های پوست را تقویت می کند و همین باعث می شود که برخی از بیماری های پوستی را درمان و جلوگیری کند.

کاهش وزن

شما می توانید با استفاده از این نوشیدنی وزن کم کنید. این نوشیدنی باعث می شود که شما در مدت کم به لاغری و تناسب اندام برسید و شما را از داروهای شیمیایی نجات می دهد.

پاسخ دهید