طرز تهیه ماسک صورت آووکادو

طرز تهیه ماسک صورت آووکادو


طرز تهیه ماسک صورت آووکادو

زیبایی یکی از مهمترین نعمت های الهی می باشد که باید حتما از آن به درستی استفاده کنیم و از آن به خوبی نگهداری کنیم.خانم ها بر زیبایی خود خیلی رسیدگی می کنند برای همین برای آن ها یک خبر خوشی داریم . امروز می خواهیم به شما طرز تهیه ماسک صورت آووکادو را به شما آموزش دهیم که با استفاده از آن می توانید زیبایی خود را افزایش داده و صورتی زیبا و لطیف داشته باشید. اگر شما هم می خواهید از این ماسک صورت استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

طرز تهیه ماسک صورت آووکادو

آووکادو به علت اینکه دارای اسید های چرب امگا 3 می باشد  همچنین دارای ویتامین های مختلف است و برخی از آنتی اکسیدان ها را نیز دارا می باشد برای همین آووکادو بسیار برای بدن و پوست شما مفید است و باعث می شود که شما پوستی شاداب و جوان داشته باشید و دچار چین و چروک پوست صورت نشوید. همچنین آووکادو دارای ترکیبات معدنی نیز است و شما با استفاده از ماسک صورت آن این ترکیبات را فعال می کنید.

مواد لازم برای تهیه ماسک آووکادو

۱ عدد آووکادو
۱ عدد  تخم مرغ
۱/۲ قاشق غذاخوری آب لیمو
۱ قاشق غذاخوری عسل

شما برای تهیه این ماسک باید

شما برای تهیه این ماسک ابتدا باید گوشت آووکادو را خوب له کنید تا مانند پوره شود. حالا باید تخم مرغ  آبلیمو و عسل را به آووکادو اضافه کنید سپس خوب همه را با هم مخلوط کنید. حالا ماسک آماده است و شما باید قبل از استفاده از ماسک پوست خود را خوب شسته و خشک کنید سپس از ماسک استفاده کنید. هنگامی که ماسک را به پوست خود زدید اجازه دهید بیست دقیقه روی پوست شما باشد سپس با استفاده از آب گرم ماسک را بشوئید. اگر شما بصورت منظم از این ماسک استفاده کنید مطمئن باید تاثیر آن را سریعا مشاهده خواهید کرد.

پاسخ دهید