طرز تهیه چیز کیک بدون نیاز به پختن

طرز تهیه چیز کیک بدون نیاز به پختن


طرز تهیه چیز کیک بدون نیاز به پختن

شاید شما هم یکی عاشقان چیز کیک باشید چون چیز کیک در دنیا معروف است و طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده و همه ی کودکان و بزرگان را عاشق خود کرده است. امروز می خواهیم به شما طرز تهیه چیز کیک بدون نیاز به پختن را آموزش دهیم که نیازی به پختن ندارد و شما می توانید در کمترین زمان این کیک را درست کنید. اگر شما هم می خواهید طرز تهیه چیز کیک بدون نیاز به پختن را یاد بگیرید در ادامه با ما همراه باشید.

طرز تهیه چیز کیک بدون نیاز به پختن

مواد لازم برای چیز کیک شکلاتی بدون نیاز به پخت

بیسکویت پتی بور کاکائویی ۱ بسته

کره ۵-۶ قاشق غذا خوری

مواد لازم برای کرم چیز کیک شکلاتی بدون نیاز به پخت

پنیر ۶۰۰ گرم

خامه نصف استکان

وانیل ۱ پاکت ۵ گرمی

شکر۱ لیوان

شکلات ۲۰۰ گرم ذوب شده

طرز تهیه چیز کیک شکلاتی بدون نیاز به پخت

برای تهیه این چیز کیک شما باید بیسکویتها را خوب رد کرده و کره را به آن اضافه کنید و خوب با هم مخلوط کنید. حالا شما آن را خوب صاف کنید. حالا شما مواد را در یخچال قرار داده و  اجازه دهید در یخچال استراحت کند.

در این مرحله شما باید  پنیر, پودر قند, وانیل و خامه با هم ترکیب کنید(خوب مخلوط کنید.) حالا شما باید خوب روی آن شکلات ذوب شده بریزید و باز هم مخلوط کنید. حالا شما باید مواد را روی بیسکویتهای داخل یخچال بریزید و خوب روی آن را صاف کنید. حالا شما باید بعد از صاف کردن در یخچال قرار دهید و اجازه دهید تا حدود یک شب در یخچال بماند. حال دیگر کار تمام است و شما می توانید هرگونه دوست دارید آن را تزئین کرده و آن را سرو کنید پس وقت را تلف نکرده و همین حالا شیرینی پزی را شروع کنید.

پاسخ دهید