عکس جنجالی دستبند طلایی دختر ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا


عکس جنجالی دستبند طلایی دختر ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا

 

در شبکه های اجتماعی این روزا حرف هایی پشت سر هم رد و بد می شود که دستبند طلایی دختر ترامپ عامل این اشتراک گذاری هاست با ما همراه باشید تا جریان کامل دستبند دختر ترامپ را بدانیم ، خبر دستبند طلایی ایوانکا ترامپ در چشم خبرنگاران رسانه ها موج می زد.

 

با توجه به مصاحبه دختر ترامپ با رسانه ها دستبندی که در دستش بود خبرنگاران را به وجد آورده و سوال رو کشیدن به دستبند وی ، با هم نتیجه این کار خبرنگاران را ببینیم و جوابی که دختر ترامپ به دستبند خود برای خبرنگاران داده است.

دستبند طلایی «ایوانکا ترامپ» دختر رئیس جمهور جدید آمریکا در جریان یک مصاحبه مطبوعاتی جنجال به پا کرد.

جنجال دستبند طلایی ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا

ایوانکا ترامپ در طول مصاحبه با برنامه 60 دقیقه شبکه تلویزیونی “CBS” آمریکا یک دستبند شرکت جواهرسازی خودش را به دست کرده بود که باعث جنجال وانتقادهای تند محافل رسانه ای و شبکه های اجتماعی در آمریکا بعد از پایان این مصاحبه شد. رسانه های آمریکایی و کاربران شبکه های اجتماعی به شدت از این اقدام ایوانکا ترامپ انتقاد کرده و وی را به سوء استفاده از مصاحبه یاد شده و تبدیل آن به بازاریابی برای شرکتش متهم کردند؛ بویژه که شرکت ایوانکا ترامپ بعد از مصاحبه ایمیلی به خبرنگاران فرستاد و توجه آنها را به این دستبند جلب کرد!

این اعتراضات در نهایت باعث شد که شرکت جواهرسازی ایوانکا ترامپ رسما از تبلیغ این دستبند 10 هزار و 800 دلاری عذرخواهی کند.

سخنگوی شرکت ایوانکا ترامپ نیز به نوبه خود به نیابت از برند جواهرات ایوانکا رسما عذرخواهی کرد.

dastband-dokhtar-tramp-nazdoone-com-2

 

این شرکت اعلام کرد که همچنان در مرحله بازنگری در سیاست های بازاریابی خود برای هماهنگ کردن آن برای مرحله بعد از انتخابات است، و به همراه شرکایش در جستجوی سیاست ها و اقداماتی برای جلوگیری از بروز موارد مشابه می باشد.

 

گردآوری شده در سایت تفریحی نازدونه

منبع: فرادید – سیمر غ

پاسخ دهید