فواید و مزایای رفع موهای زائد بدن چیست ؟


فواید و مزایای رفع موهای زائد بدن چیست ؟

فواید و مزایای رفع موهای زائد بدن چیست ؟

در برخی بدن ها ممکن است بسیاری موهای زائد باشد و برای شخص جالب نباشد و یا از داشتن موهای زائد زیاد شرمسار و خجل زده باشد ما در این مطلب فواید و مزایای رفع موهای زائد بدن را شرح میدهیم تا بدنی بدون موهای زائد داشته باشید و حس خوبی را تجربه کنید

در این روش موها را از زیر پوست استخراج می کنند و آن را از فولیکول موجود جدا می کنند. این روش از رفع موهای زائد دائمی نیست اما می توان /ان را نیمه دائم در نظر گرفت چون رویش مجدد موهای زائد 4 تا 6 هفته طول میکشد. در این روشی که توضیح میدهیم مو از ریشه زیر پوست جدا می شود و یک ماه پوست را از موهای زائد تمیز می کند. موهایی که واکسین شده اند و نرم تر و مرتب تر رشد می کنند.

در مقابل، تراشیدن صرفا باعث برطرف کردن مو در سطح پوست می شود و باعث می شود که رشد سریعتر و مو ضخیمتر شود. برای واکسین موثر جهت حذف، مو باید حداقل یک چهارم اینچ طول داشته باشد. واکسین بر روی پوست تمیز و بدون هیچ گونه روغن بیشترین اثر را دارد. عمل واکسین را می توان برای حذف موهای ناخواسته در اکثر مناطق بدن و صورت استفاده کرد.

فرایند رفع موهای زائد

سه نوع روش مختلف حذف موی زائد به نام های واکسین نرم، واکسین سخت و کارتریج های واکسین وجود دارد. متخصصان با استفاده از هر سه روش بسته به منطقه، ضخامت مو و مساحت تحت درمان  از آن ها استفاده می کنند.

هنگامی که از واکسین نرم استفاده می شود، نوار نازک در سراسر منطقه گسترش یافته است در حالی که یک قطعه کاغذ بر روی پوست و واکسین کشیده شده است. سپس نوار برداشته می شود و موه را از بین می برد. هنگامی که واکسین سخت استفاده می شود، یک راه حل موثر ضخیم تر به طور مستقیم به پوست اعمال می شود.

این موم فرم جامد می گیرد و سپس توسط متخصص برداشته می شود و مو را همراه با آن از بین می برد. واکسین سخت موثرتر از واکسین نرم موها را حذف می کند.  برای مناطق بزرگ،

یک کارتریج اپیلاسیون می تواند با سرعت بیشتری برای واکسین مورد استفاده قرار گیرد. خدمات اپیلاسیون به سرعت و دقیق با حداقل ناراحتی ممکن است انجام شوند.

مزایای رفع موهای زائد

اپیلاسیون فرم برتری از حذف غیر دائمی موها است. اول، واکسین مو ماندگاری طولانی تری از اصلاح دارد. این فرایند مو را از طریق ریشه حذف می کند، پوست را بدون خراشیدگی و ریزش مو آزاد می کند. برای مواجه شدن با مناطق حساس و خصوصی، یک سرویس عصاکاری حرفه ای احتمال وقوع درد و حادثه خطرناک را کاهش می دهد.

واکسین، عملی سریع و ارئه دهنده پوستی صاف و بدون مو است. آن یک روش ساده و مقرون به صرفه برای حذف مو است و میزان رشد براساس فرد متفاوت است. هزینه ها می توانند بسته به نیاز مشتریان مختلف متفاوت باشند.

منبع: هلو دکتر

پاسخ دهید