كشته شدن كودك 2 ساله در تصادف پرايد


akhbar havades nazdoone

 

مهدی فراهانی امروز به تبیین حوادث شاخص 72 ساعت گذشته پرداخت و اظهار داشت: بی‌احتیاطی بیشترین علت تصادفات منجر به فوت و جرح در داخل و خارج از شهر است.

وی با اشاره به حادثه اتوبان قم – تهران تصریح کرد: بر اثر تصادف سواری و عابر پیاده در اتوبان قم – تهران نوجوان 12 ساله در دم جان سپرد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم به تصادف محور اراک اشاره و ابراز داشت: در پی این حادثه که دو دستگاه خودروی سواری با هم برخورد داشتند، 11 نفر مجروح شدند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی به حادثه خیابان معصومیه جنوبی اشاره کرد و ابراز داشت: در این حادثه دو دستگاه موتورسیکلت با یکدیگر برخورد کردند که این حادثه سه مجروح بر جای گذاشت و مجروحان توسط دو دستگاه آمبولانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.

فراهانی از دیگر حوادث این مدت را برخورد یک دستگاه پراید با گاردریل در محور ساوه به سلفچگان ذکر و تصریح کرد: به علت شدت حادثه کودکی 18 ماهه در دم فوت کرد.

وی افزود: در این حادثه سه نفر دیگر مصدوم شدند که با حضور پرسنل اورژانس 115 در محل حادثه پس از انجام اقدامات اولیه درمانی برای تکمیل مراحل درمانی به مرکز درمانی سطح شهر منتقل شدند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم به برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با خودروی پژو اشاره کرد و ابراز داشت: در پی این حادثه که در خیابان آذر رخ داد جوان 19 ساله که راکب موتورسیکلت بود به شدت مصدوم شد.

وی به حضور اورژانس 115 در محل حادثه اشاره کرد و ابراز داشت: پسر جوان پس از دریافت خدمات اولیه درمانی با عملیات احیا برای تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان منتقل شد.

فراهانی به واژگونی یک دستگاه خودروی وانت در اتوبان قم – تهران اشاره کرد و گفت: در این حادثه یک نفر به علت شدت حادثه در دم فوت کرد و یک نفر دیگر نیز مجروح شد.

وی اضافه کرد: مجروح حادثه دیده پس از دریافت خدمات اولیه درمانی برای تکمیل مراحل درمان به مرکز درمانی منتقل شد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم به وقوع حادثه دیگری در شب گذشته اشاره و ابراز داشت: شب گذشته در اتوبان قم – تهران بر اثر تصادف سواری و اتوبوس سه نفر به شدت مجروح شدند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.

پاسخ دهید