لاغری با سیر

لاغری با سیر


لاغری با سیر

یکی دیگر مواد غذایی پر خاصیت سیر است. سیر نیز دارای خاصیت دارایی می باشد بگونه ای که در زمان های قدیم در طب سنتی بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت. شما می توانید با استفاده از سیر به وزن ایده آل خود برسید و خیلی وزن کم کرده و خوش اندام شوید. اگر شما هم می خواهید روش لاغری با سیر را بدانید در ادامه با ما همراه باشید.

لاغری با سیر

ارزش غذایی سیر

در هر 100 گرم از سیر ترکیبات زیر موجود می باشد:

کالری                     149

گلوسید                  33 گرم

چربی                     0.5 گرم

پروتئین                   6.4 گرم

ویتامین ب١             0.2 میلی گرم

ویتامین ب٢            0.11 میلی گرم

ویتامین ب٣             0.7 میلی گرم

ویتامین ب٥            0.6 میلی گرم

ویتامین ث              31.2 میلی گرم

کلسیم                  181 میلی گرم

آهن                       1.7 میلی گرم

منیزیم                    25 میلی گرم

فسفر                    153 میلی گرم

پتاسیم                  401 میلی گرم

زینک                      1.16 میلی گرم

لاغری با سیر

سیر دارای ماده ای آنتی اکسیدانی می باشد که باعث می شود ما با مصرفش وزن کم کنید و لاغر شوید. محققان طبق تحقیقاتی که انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند مصرف سیر باعث می شود که افراد به سرطان مبتلا نشوند. اگر شما می خواهید با مصرف سیر وزن کم کنید باید در مرحله ی اول برنامه غذایی مناسب برای خود بنویسید و سیر را بطور منظم و برنامه ریزی شده مصرف کنید زیرا اگر شما در همان روز اول تمام سیر ها را به زور بخورید باعث ایجاد مشکلاتی در بدن شما می شود و برای شما مضرر می باشد پس باید بطور برنامه ریزی شده بخورید تا از اندازه معمولی خارج نشوید.

دانشمندان آزمایش های زیادی انجام داده اند در اول روی موش های آزمایشگاهی انجام داده اند و آلیسین موجود در سیر را به موش داده اند بعد از چند ریز چیزی که مشاهده کردند این بود که موش بجای اینکه چاق شوند ، وزن کم کرده اند اما به موش های دیگری این ترکیب دادند و افزایش وزن را مشاهده کردند.

پاسخ دهید