لاغر شدن سریع با 11 روش ساده و سالم


لاغر شدن سریع با 11 روش ساده و سالم

 

laghari-nazdoone-com

 

با این روش های جدید لاغری به وزن ایده آل خودتان دست یابید تا بتوانید وزنی خوب و اندامی بهتر داتشه باشید

بیشتر مردم با رژیم غذایی لاغری سخت خودشان را اذیت میکنند و نمیدانند چه ضرری برای بدن خود وارد میکنند با این روش های ما هم به وزن ایده آل تان برسید و هم از این رژیم های آنچنانی به دور باشید

 

روش های لاغری را در نازدونه برایتان قرار میدهیم :

1. نوشیدن چای سبز

مطالعات اخیر نشان می دهد که چای سبز سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و باعث چربی سوزی در بدن می شود مثلا با خوردن چای سبز در 24 ساعت می توانید 70کالری را بسوزانید .

2. سوزاندن کالری در بدن با خوردن غذا و نوشیدنی های مناسب

غذا را همیشه متناسب برای کالری مورد نیاز بدن خود انتخاب و بخورید و از خوردن غذای اضافی جلوگیری کنید ، در این روش علاوه بر این می توانید از نوشیدنی هایی همچون قهوه و آبمیوه استفاده کنید تا احساس گرسنگی کمتری را داشته باشید .

3. تمرینات قدرتی و از وزنه ها استفاده کنید

تمرینات قدرتی می تواند تا حدودی کالری شما را بسوزاند و چربی سوزی را به همراه داشته باشید با وزنه ها می توانید به خوبی ورزش کنید البته نمیخواد سخت باهاشون کار کنید فقط کششی و تحرکی باشد کافی است.

4. زیاد نمک نخورید

از نک در غذاهاتون کمتر استفاده کنید و بیشتر آب بنوشید

5. استفاده از ادویه ها

از ادویه ها برای سوزاندن کالری و چربی استفاده کنید مانند فلفل گرم که می تواند تا حد زیادی کالری را از شما بگیرد و سرعت سوخت وساز در بدن را افزایش دهد .

6. خواب کامل داشته باشید

برای چربی سوزی و سوخت و ساز بدن خواب شبتان را کامل کنید ، کسانی که خواب کمتری دارند نسبت به بقیه افراد که خوابشان مناسب است سوخت و ساز به کندی انجام می شود .

7. پیاده روی شبانه نیز داشته باشید

با پیاده روی مقدار قابل توجهی از چربی خود را از دست بدهید ، در شب سوخت و ساز بدن کم می شود بنابراین بهتر است پیاده روی در شب نیز داشته باشید تا به این عمل سرعت بخشید و چربی سوزی را داشته باشید

8. خوردن غذا در هر وعده

برخی از افراد با نخوردن غذا فکر میکنند زودتر لاغر می شوند اما این دست نیست هر وعده غذایی خود را بخورید اما از پرخوری به دور باشید .

9. هر روز 20 دقیقه ورزش انجام دهید

در روز 20 دقیقه به ورزش کردن بپردازید تا کالری اضافه خود را از دست بدهید

10. زیاد آب بنوشید

خوردن آب را در روز افزایش دهید ، آب به عمل سوخت و ساز سرعت می بخشد و بسیار موثر است .

11. از برنامه های دروغی استفاده از قرص و غیره به دور باشید

در تبلیغات میبینید که قرص های لاغری و غیره را زیاد نشان می دهند از این قرص ها یا ابزاراتی که گفته شده استفاده نکنید و وزن خود را با برنامه و روش های سالم کم کنید .

سوزاندن کالری و چربی سوزی

پاسخ دهید