مزایای استفاده رژ لب

مزایای استفاده از رژلب


مزایای استفاده از رژلب

رژلب یکی از محصولات پر فروشی است که از زمان تولید دارای طرفدار زیادی است و بیشتر بانوان از این محصول آرایشی استفاده می کنند. اصلا امروزه بانوان نمی توانند از رژلب استفاده نکنند زیرا معتاد این رژها شده اند و برای زیبایی خود حتما از این رژلب ها استفاده می کنند. درست است که این رژلب ها برای بدن مضر است و باعث بوجود آمدن مشکلاتی میشود اما مزایی نیز دارند. ما امروز می خواهیم به شما مزایای استفاده از رژلب را بگوییم پس در ادامه با ما همراه باشید.

مزایای استفاده از رژلب

زیبایی  

یکی از مزایایی که باعث می شود بانوان به سمت رژلب کشیده شوند زیبایی است. اصلا برای بانوان مهم نیست از چه رژلبی استفاده کنند و به رنگ رژلب نیز زیاد توجه نمی کنند اما بااستفاده از این رژلب احساس زیبایی می کنند. معمولا افرادی که می خواهند در جمعیت زیبایی خود را جلوه دهند و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند از این رژلب ها استفاده می کنند و زیبایی خود را به رخ دیگران می کشند. ( البته بهتر است کسی که با این اندیشه رژ لب استفاده می کند مصرف کمی داشته باشد زیرا استفاده بیش از حد از این رژلب های شیمیایی ممکن است دچار ایجاد مشکلاتی شود.)

خاصیت ضد آفتابی  

دانشمندان چون به این نتیجه رسیده اند که افراد بیشتر از لب های خود در برابر نور خورشید استفاده می کنند برای همین در رژلب ها موادی را اضافه کردند که باعث می شود لب های شما در مقابل نور خورشید حفظ شود. البته این کار نیز دارای عوارضی نیز است.

 

هیدراتاسیون

برخی از مارک های قدیمی رژ لب ها از موادی استفاده می کنند که باعث می شود طوبت لب ها از بین برود ولی باعث می شود که لب های شما حالت طبیعی خود را حفظ کند اما امروز برخی از رژلب های جدید دارای برخی ویتامین ها می باشد.

پاسخ دهید