نحوه مصرف کندر

نحوه مصرف کندر


نحوه مصرف کندر

یکی تز ماده های گیاهی که برای بدن بسیار مفید است کندر است. کندر دارای خاصیت های دارویی بسیاری است و فواید زیادی دارد برای همین افرادی که باهوش هستند بیشتر از کندر استفاده می کنند زیرا باعث افزایش هوش و حافظه می شود. در قدیم بیشتر از کندر استفاده می شد اما امروزه مردم بیشتر دارو های شیمیایی پر ضرر را دوست دارند و دارو های طبیعی زیاد استفاده نمی کنند. اگر شما هم می خواهید بیشتر با کند آشنا شده و نحوه مصرف کندر را یادگرفته و استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه مصرف کندر

از کندر نه تنها به عنوان دارو استفاده می شود بلکه از ضبغ آن امروزه به عنوان آتکلن و خوش بو کننده استفاده می کنند و خوش بو کننده های کندر دارای طرفداران خاصی است. برای همین است که صمغ کندر را با اسپنددانه در خانه ها سوزانده می شود.

نحوه استفاده

شما باید اول آن رو خوب بکوبید و هر روز باید یک قاشق مربا خوری از کندر را در یک استکان آب حل کنید و هر ضبح به صورت ناشتا استفاده کنید. اگر شما حوصله ندارید این کار را انجام بدهید می توانید آن را مانند یک آدامس داخل دهان گذاشته و بجوید . بعد از این کار تلخی آن را احساس خواهید کرد.

کندر در زمان های قدیم بسیار مورد استفاده قرار می گرفت . محققان طبق تحقیقاتی که انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که کند دارای خاصیت خشک کننده و بند آورنده خون می باشد. همچنین اگر شما هم می خواهید حافظه خود را تقویت کنید می توانید از کندر استفاده کنید همچنین می تواند گاز های بدنتان راتحلیل دهد. اگر شما هم می خواهید آلزایمر خود را رفع کنید می توانید کندر را باعسل مخلوط کرده و بخورید و به عنوان دارویی طبیعی برای فراموشی استفاده کنید.

پاسخ دهید