اما واتسون و عکس های دیدنی او


اما واتسون ، بیوگرافی امروز این پست می باشد.با سایت نازدونه همراه باشید و درباره داستان زندگی این بازیگر بیشتر آشنا شوید.

اِما واتسون : Emma Watson

تاریخ تولد : 15 آپریل 1990 در پاریس، فرانسه

مهمترین افتخارات : –

اما واتسون

اما واتسون

بیوگرافی کوتاه :

اما واتسون در سال 1990 در شهر پاریس به دنیا آمد و تا سن 5 سالگی نیز در فرانسه حضور داشت. اما پس از اینکه پدر و مادرش از یکدیگر جدا شدند، وی به همراه مادر و برادرش به شهر اکسفوردشیر انگلستان نقل مکان کردند.

واتسون در انگلستان به بازیگری علاقه مند شد و علاوه بر اجرای برنامه های نمایشی در مدرسه، بصورت پاره وقت در بخش آموزش تئاتر استیج کوچ شهر آکسفورد ، به فراگیری بازیگری پرداخت. وی در دوران کودکی یکی از محبوب ترین بازیگران خردسال مدرسه بود و در برنامه های نمایشی نیز حضور فعالی داشت.

اما نقطه عطف دوران بازیگری اِما واتسون خیلی زود در سن 9 سالگی به سراغش آمد، یعنی سالی که او در یک آزمون سخت با حضور صدها بازیگر دختر، موفق شد نقش هرمیون در فیلمهای محبوب « هری پاتر » را بدست بیاورد. فیلمی که 8 قسمت از آن ساخته شد و توانست به عنوان یکی از پرفروش ترین اقتباس های سینمایی در تاریخ سینما ثبت شود.

 

نکاتی که احتمالا درباره اما واتسون نمی دانید :

اما واتسون با 15 سال سن ، تبدیل به جوان ترین شخصی شد که بر روی کاور مجله Teen Vogue ظاهر شده.

به هاکی، تنیس و ماهیگیری علاقه مند است.

گفته که بازیگر مرد مورد علاقه اش جانی دپ و بازیگر زن محبوبش جولیا رابرتز است.

پدر و مادرش وکیل بودند.

مجله فوربس در سال 2007 اعلام کرد که درآمد سالیانه واتسون 4 میلیون دلار می باشد.

گفته که دوست دارد با دو کارگردان کار کند: آلفونسو کوارون و گیلرمو دل تورو.

نامش به عنوان سودآورترین بازیگر زن دهه در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است. فروش فیلمهای واتسون در دهه آغازین قرن بیست و یکم به رقم 5.4 میلیارد دلار رسید.

 

 

 

پاسخ دهید