پيروزي رئال و بارسلونا در هفته اول لاليگا


 

آنچلوتي در اين مسابقه ايکر کاسياس را روي نيمکت گذاشته بود. او هم ديه‌گو لوپس را در دروازه ترجيح داده بود.به گزارش سايت گل ، بتيس در تابستان 13 بازيکن جديد خريده بود و چهار چهره جديد در ترکيب اين تيم قرار گرفته بودند.

مادريد بازي را خوب آغاز کرد و در همان دقيقه 2 به گلي رسيد که البته آفسايد بود. مدافع حريف در حالي توپ را وارد دروازه خودي کرد که بازيکنان مادريد موقعيت را در شرايط آفسايد ساخته بودند.

اما خورخه مولينا در دقيقه 14 ميهمان را پيش انداخت. سدريک که با قيمت تنها 1.20 ميليون يورو از نومانسيا خريده شده بود توانست از سرخيو راموس بگذرد و پاسي به محوطه جريمه ارسال کند که مولينا آن را به گل تبديل کرد.

رئال در دقيقه 20 باز هم با ضربه‌اي که مدافعان حريف زدند توپ را به دروازه رساند ولي اين گل به دليل آفسايد ميلي‌متري کريس رونالدو مردود اعلام شد. سرانجام گل رئال در دقيقه 26 به ثمر رسيد. بنزما سانتر زميني ايسکو را از سمت چپ وارد دروازه کرد.

شاگردان په‌په مل در نيمه اول عالي بودند و بارها به سمت دروازه رئال تاختند. يک بار نوسا ايگيبور روي کرنر خوان وردو توپ را به تير دروازه لوپس کوبيد و يک بار هم دني کارواخال که در نيمه اول بسيار سختي کشيد سدريک را در محوطه جريمه هل داد اما داور پنالتي نگرفت.

رئال اما در نيمه دوم به مراتب بهتر شد. رونالدو با ضربه بغل پاي خود تير دروازه حريف را به لرزه درآورد. حملات پياپي اين تيم به نتيجه نمي‌رسيد تا اين که ايسکو در دقيقه 87 توانست سانتر مارسلو را به گل تبديل کند و اولين برد تيمش را رقم بزند.

 

 

 

 

بارسلونا دفاع از عنوان قهرماني را با پيروزي درخشان هفت بر صفر مقابل لوانته آغاز کرد.

اين اولين برد رسمي تاتا مارتينو با بارسلونا بود. او در اين مسابقه آندرس اينيستا، نيمار و جوردي آلبا را نيمکت‌نشين کرده بود.

تنها کمتر از سه دقيقه طول کشيد تا بارسا به گل اول برسد. پدرو پاسي عالي به سسک فابرگاس داد، او هم به الکسيس سانچس پاس داد و بال شيليايي هم به آساني گل‌زني کرد.

بارسلونا کنترل کامل بازي را در دست داشت و در دقيقه 12 گل دوم را زد. فابرگاس پاسي بلند را با سينه در مسير ليونل مسي قرار داد و اين بازيکن آرژانتيني با همکاري با پدرو گل‌زني کرد.

لوانته به‌ندرت حتي صاحب توپ مي‌شد و در دقيقه 30 گل سوم را هم دريافت کرد. اين بار مسي توپ را از داويد ناوارو ربود و به فابرگاس سپرد. دني آلوز در اين ميان روي توپ تاثيري عالي گذاشت. توپ در نهايت با دفع کيلور ناباس، دروازه‌بان لوانته به آلوز رسيد و او هم با شوتي خوب گل زد.

پدرو دقايقي بعد نام خود را در ميان گل‌زنان ثبت کرد. او پاس آدريانو را گرفت و پس از تک به تک شدن توپ را با ضربه‌اي دقيق به کنج دروازه زد.