پيروزي سايپا و تراكتور در مقابل سپاهان و پرسپوليس


 

 

 تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 19 و 25 دقيقه در ورزشگاه انقلاب کرج و در حضور حدود 9 هزار و 200  تماشاگر به مصاف تيم سايپا رفت که  بازي با نتيجه يک بر صفر به سود سايپا به پايان رسيد.

به گزارش فارس، روزبه شاه‌علي‌دوست در دقيقه 30 با يک شوت از راه دور به زيبايي دروازه پرسپوليس را باز کرد و گل اول مسابقه را به ثمر رساند. اين اولين گلي بود که پرسپوليس در ليگ برتر سيزدهم دريافت کرد.

سيد مهدي سيدعلي داور مسابقه به روزبه‌ شاه‌علي‌دوست، محمدباقر صادقي و مقداد قباخلو از سايپا کارت زرد نشان داد.

اين اولين ميزباني سايپا در ورزشگاه انقلاب کرج از پرسپوليس بود و اين اولين ميزباني براي نارنجي‌پوشان خوش يمن بود. تمام رکوردهاي مثبت پرسپوليس در اين ديدار شکسته شد. سرخپوشان در اين بازي هم اولين باخت و هم اولين گل فصل خود را دشت کردند.

سرخپوشان در نيمه دوم حملات پراکنده‌ زيادي انجام داد که در يک صحنه توپ را به تير دروازه سايپا زد.

ترکيب سايپا:

محمد باقر صادقي، علي زينالي( از دقيقه 63 مقداد قباخلو)، حامد شيري،‌ سجاد مشکل‌پور، ابراهيم صادقي( از دقيقه 83 محسن ارزاني)، ابراهيم شکوري، مجيد ايوبي، بابک حاتمي، کاوه رضايي، روزبه شاه‌علي دوست و سجاد شهباز زاده( از دقيقه 92 مهدي جعفرپور)

سرمربي: انگين فيرات

ترکيب پرسپوليس:

نيلسون، محسن بنگر، جلال حسيني، حسين ماهيني، رضا حقيقي( از دقيقه 80 هادي نوروزي)، محمد نوري، پيام صادقيان، سيد مهدي سيد صالحي، ميثم حسيني( از دقيقه 71 حميدعلي‌ عسگر)، ميلاد غريبي( از دقيقه 46 محمد عباس‌زاده و قاسم دهنوي.

سرمربي: علي دايي

 

 

  


 

 

 هفته چهارم ليگ برتر فوتبال ايران با انجام پنج مسابقه به صورت همزمان از ساعت 19 و 45 دقيقه به صورت همزمان به اتمام رسيد. نتايج اين بازي ها به شرح زير است:

سپاهان صفر – تراکتورسازي يک

گل‌ها: علي کريمي 70 پنالتي

ملوان دو – استقلال خوزستان صفر

گل‌ها: سيد جلال رافخايي 44 و مازيار زارع 84 پنالتي ملوان و ابراهيم صالحي 90 استقلال

نفت تهران دو – راه آهن يک

گل‌ها: بهادر عبدي 49 راه آهن و رضا نوروزي 53 پنالتي و محمد امين حاج محمدي 83 نفت  تهران

مس کرمان صفر – ذوب آهن صفر

گسترش فولاد دو – فجرسپاسي صفر

گل‌ها: مهرداد بايرامي 67 و سامان نريمان جهان 92

با اين نتايج فولاد و استقلال با همان 9 و 8 امتياز در رده اول و دوم ماندند و تراکتورسازي،‌ سپاهان و پرسپوليس به ترتيب با کسب 7 امتياز در رده هاي سوم،‌ چهارم و پنجم قرار گرفتند.

 

 

 

پاسخ دهید