چند کاربرد سرکه سفید

چند کاربرد سرکه سفید


چند کاربرد سرکه سفید

سرکه سفید امروزه در بعضی خانه ها استفاده می شود ولی نمی دانند که چه فوایدی دارد و می توان کار های زیادی با این سرکه انجام داد. امروز می خواهیم چند کاربرد سرکه سفید را آموزش دهیم که با استفاده از آن ها می توانید برخی از مشکلات خود را حل کنید. اگر شما هم می خواهید چند کاربرد سرکه سفید را دانسته و استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

درمان آفتاب سوخته:

چند کاربرد سرکه سفید

یکی از کاربرد های سرکه سفید این است که آفتاب سوختگی شما را رفع می کند. شما می توانید برای آفتاب سوختگی های خود از سرکه سفید استفاده کرده و درد و خارش خود را کاهش دهید و راحت شوید. برای این کار شما باید به وان حمام خود 2 فنجان سرکه سفید بریزید و هر روز بصورت منظم با آن حمام کنید. همچنین روش دیگر نیز دارد و شما می توانید یک قاشق چایخوری سرکه سفید را با یک فنجان آب سرد مخلوط کرده و با استفاده از پارچه یا پنبه به محل سوختگی کمی از محلول را بزنید.

از بین بردن  بوی بد بدن

شما می توانید از سرکه سفید برای خوش بو کردن دهان خود استفاده کنید و دارو های شیمیایی را کنار بگذارید. سرکه سفید را می توانید به عنوان یک خوشبو کننده طبیعی استفاده کنید همچنین باعث می شود که میکروب های دهان شما از بین برود و برای مدت طولانی شر این میکروب ها را از شما کم می کند. برای این کار شما باید نصف فنجان آب را با نصف فنجان سرکه سفید مخلوط کنید. به آن دو قطره اسانس اسطوخودوس را اضافه کنید و در زیر بغل خود استفاده کنید. همچنین می توانید برای خوشبو کردن منزل آن را به تکه ای از نان زده و در مناطقی که بوی بدی دارد استفاده کنید.

پاسخ دهید