چگونه با ورزش کردن صورت خود را لاغری کنیم؟ , لاغری , لاغری صورت , بهترین روش لاغری صورت , لاغری با ورزش , دفع چاقی صورت , چگونه چاقی صورت خود را رفع کنیم؟

چگونه با ورزش کردن صورت خود را لاغری کنیم؟


چگونه با ورزش کردن صورت خود را لاغری کنیم؟

برخی از بانوان صورت های تپل و چاق را دوست ندارند البته حق دارند چون باعث می شود زشت تر و پیر تر جلوه دهند برای همین از داروی های شیمیایی استفاده می کنند و این کار بسیار اشتباه است چون می تواند عوارضی داشته باشد که نتوان جبران کرد. برخی از بانوان نیز پول های زیادی برای عمل های جراحی صرف می کنند اما ما امروز به شما روش جدید و کم هزینه و رایگانی را آموزش خواهیم داد و به شما می گوییم چگونه با ورزش کردن صورت خود را لاغری کنیم؟ و شما از هر داروی شیمیایی در امان نگه خواهیم داشت. پس اگر شما هم می خواهید چاقی صورت خود را رفع کنید در ادامه با ما همراه باشید.

چگونه با ورزش کردن صورت خود را لاغری کنیم؟ , لاغری , لاغری صورت , بهترین روش لاغری صورت , لاغری با ورزش , دفع چاقی صورت , چگونه چاقی صورت خود را رفع کنیم؟

رفع چاقی صورت

گونه های صورت و چربی ها را با ورزش های صورت از بین ببرید.  هنگام نشستن یا ایستادن، سر خود را به سمت سقف نگاه کنید و چانه خود را به بیرون بکشید.  در این حال خوردن مکیدن گونه ها به داخل تا حد امکان ممکن می کند . این موقعیت را برای پنج ثانیه نگه دارید، استراحت دهید و ۱۰ تا ۱۵ بار تکرار کنید.

تغییر گونه ها

با استفاده از اين تمرين می توانید چربی ها را از بین برده و  باعث کشیدن گونه ها برای جلوگیری از ظاهرشدن غبغب و استخوان گونه شوید.  نشسته یا ایستاده، انگشتانتان را بر روی هر گونه استخوانی قرار دهید تا به آرامی پوست را به بالا بکشید.  دهان خود را به شکل کشیده و بیضی شکل کنید. این را برای پنج ثانیه نگه دارید، استراحت کنید و تکرار کنید. شما باید در عضلات گونه ها مقاومت کنید؛ این چربی های چهره را از بین می برد.

رفع چربی های اطراف لب

برای کاهش چربی در اطراف دهان و چانه، با استفاده از دو انگشت هر دست، این عضلات پایین گوشه های دهان را به آرامی به سمت پایین بکشید . در حالی که نگه داشتن این موقعیت برای ایجاد مقاومت عضلانی مفید است، با لبخند زدن دهان را در حالی که لب خود را بسته نگه دارید آن را موثرتر کنید.  سپس استراحت و تا پنج بار آن را تکرار کنید.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

پاسخ دهید