چگونه میل جنسی در زنان را افزایش دهیم؟,افزایش میل جنسی,میل جنسی , بهترین روش افزایش میل جنسی , دانستنی های زناشویی , روابط زناشویی

چگونه میل جنسی در زنان را افزایش دهیم؟


چگونه میل جنسی در زنان را افزایش دهیم؟

در روابط جنسی اگر زن و مرد میل جنسی کافی نداشته باشند نمی توانند رابطی خوب و لذت بخش را تجربه کنند بخصوص در زنان. امروزه محصول های زیادی به منظور افزایش میل جنسی به بازار معرفی شده است که بسیاری از آن ها مضرر می باشند. ما امروز می خواهیم در این مقاله به شما بگوییم چگونه میل جنسی در زنان را افزایش دهیم؟ . شما می توانید با استفاده از آن به راحتی و بدون استفاده از دارو های شیمایی میل جنسی در بانوان را افزایش دهید. پس اگر شما هم می خواهید بدانید چگونه میل جنسی در زنان را افزایش دهیم؟ در ادامه با ما همراه باشید.

چگونه میل جنسی در زنان را افزایش دهیم؟,افزایش میل جنسی,میل جنسی , بهترین روش افزایش میل جنسی , دانستنی های زناشویی , روابط زناشویی

ورزش کردن

عرق کردن می تواند میزان کورتیزول هورمون استرس را افزایش دهد که ممکن است موجب برانگیختگی شود. همچنین بوی عرق مرد زندگیتان ممکن است شما را تحریک کند . در نظر داشته باشيد هنگامي که او پس از تمرين به خانه وارد مي شود، به او نزديک شويد.

دکتر لری برتتو می گوید: در حالی که این گزارش به طور عمده در مورد زنان با مشکلات جنسی ارائه شده است، اما قطعا می تواند برای هر کسی مفید باشد.

دستان یکدیگر را بگیرید

قفل کردن انگشتان در یکدیگر با شریک زندگی برای افزایش میل جنسی دو طرف مفید است. دکتر گلدشتاین می گوید: “حتی اقدامات کمی از دست زدن به شریک زندگیتان باعث آزاد شدن اکسیتوسین می شود . هورمونی که می تواند موجب نزدیک شدن و تحریک جنسی شود .

” او می افزاید: بهتر این است که این کار خود به خودی و ناگهانی باشد.  این هیجان خارج از حد است که بدن شما با پمپ کردن اکسیتوسین و دیگر انتقال دهنده های عصبی مربوط به تحریکات جنسی به آن پاسخ می دهد، بنابراین زمان های غیر منتظره ای را برای گرفتن دستان شریک زندگیتان انتخاب کنید.

مردتان لباس قرمز بپوشد

به نظر می رسد که مرد شما با استفاده از این رنگ آتشین می تواند شما را تحریک کند . پروفسور اندرو جی الیوت، استاد روانشناسی، نویسنده اصلی این مطالعه توضیح می دهد :” قرمز نشانه ای از وضعیت و قدرت است و زنان را تحریک می کند.”

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

 

پاسخ دهید