چگونه پاهای متورم را درمان کنیم؟,علت متورم شدن پاها,درمان متورم شدن پاها,داروی متورم شدن پاها ,متورم شدن پاها ,چرا پاها متورم می شوند؟

چگونه پاهای متورم را درمان کنیم؟


چگونه پاهای متورم را درمان کنیم؟

شاید برای شما هم پیش بیاید که پاهیتان متورم شود و از آن در عذاب باشید و برای درمان آن دارو های خطرناک زیادی مصرف کرده اید. متورم شدن پاها زمانی رخ می دهد که خون بجای ماندن در مویرگ ها در بافت های بدن جمع شود و متورم شود. ما امروز می خواهیم به شما بگوییم چگونه پاهای متورم را درمان کنیم؟ . شما می توانید با استفاده از این آموزش به راحتی و بدون نیاز به کسی قسمت های متورم پاها را درمان کنید. پس اگر شما هم می خواهید بدانید چگونه پاهای متورم را درمان کنیم؟ در ادامه با ما همراه باشید.

چگونه پاهای متورم را درمان کنیم؟,علت متورم شدن پاها,درمان متورم شدن پاها,داروی متورم شدن پاها ,متورم شدن پاها ,چرا پاها متورم می شوند؟

در پاها و مچ پای شما وقتی که مایع خون از مویرگ ها فرار می کند و در بافت ها پدید می آید، وضعیتی به عنوان ادم محیطی بوجود می آید، که باعث تورم می شود.  علل آن از حالت خوشخیم تا جدی محسوب می شوند و شامل داشتن وزن اضافی، مدت زمان طولانی ایستاده، ماشین یا هواپیما سواری طولانی، هوای گرم و دوره های قاعدگی می باشد.

روش های درمان

اکثر داروها با بهبود گردش خون و بازگشت مایع به رگ های خونی آن را حل می کنند.  ورزش منظم (پوسیدگی عضلات پا کمک می کند تا رگ ها خون را به قلب بازگردانند)، در صورت نیاز از دست دادن وزن می تواند به رفع مشکل کمک کند . هنگام نشستن یا ایستادن در یک موقعیت برای مدت زمان طولانی، پاها را بچرخانید و هر دو ساعت یکبار حرکت کنید .

جوراب های مخصوص که شما می توانید از داروخانه ها خریداری کنید، همچنین گردش خون خوب را ارتقا می بخشد.  در نظر گرفتن مصرف نمک به اندازه یک قاشق چای خوری یا کمتر در روزکمک می کند تا از دست دادن آب را کاهش دهید، می تواند به بهبود پاهای متورم کمک کند.

پاسخ دهید