کاهش عرق با نوشیدنی

کاهش عرق با نوشیدنی


کاهش عرق با نوشیدنی

تابستان فصل بسیار گرمی است برای همین بدن انسان در این فصل عرق بیشتری می کند و به آب بیشتری نیاز دارد. برخی از عرق کردن زیاد خسته شده اند و دوست ندارند زیاد عرق کنند برای همین از دارو های شیمیایی استفاده می کنند. ما امروز می خواهیم به شما روش کاهش عرق با نوشیدنی را آموزش دهیم که با استفاده از این نوشیدنی ها عرق کردن شما کاهش می یابد و آب بدن شما تامین می شود. اگر شما هم می خواهید از روش کاهش عرق با نوشیدنی استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

کاهش عرق با نوشیدنی

مواد لازم برای نوشیدنی کاهش عرق و لاغری

آب ۱ لیتر معادل ۵ لیوان

لیمو همراه با پوست ۱-۲ عدد

نعنای تازه ۱ عدد

هل ۴-۵ عدد

خیار ۱ عدد

طرز تهیه نوشیدنی برای کاهش عرق و لاغری:

شما باید در مرحله اول در یک ظرفی آب بریزید سپس خیار را نازک حلقه حلقه برش داده و داخل آن بیندازید . حالا شما باید نعناع و جعفری را خوب خرد کنید سپس به آب اضافه می کنیم. حالا شما باید لیمو های با پوست ریز هرد شده را داخل آن بریزید سپس هل را به مواد اضافه کنید. حالا شما باید این مخلوط را در یک روز بخورید. تا عرق کردن شما کاهش یابد همچنین تشنگی شما را نیز رفع می کند آب مورد نیاز بدن شما را تامین می کند.

البته شما می توانید برای جلوگیری از عرق کردن در غذاهای خود از روغن زیتون استفاده کنید زیرا روغن زیتون از عرق کردن جلوگیری می کند. همچنین می توانید برای کاهش عرق خود از سیب زمینی نیز استفاده کنید زیرا سیب زمینی باعث می شود که اعصاب شما آرامش یابد و استرس را از شما دور می کند و همین باعث می شود که عرق کردن شما رفع شود.

پاسخ دهید