کفش های مضر برای خانم های شاغل

کفش های مضر برای خانم های شاغل


کفش های مضر برای خانم های شاغل

استفاده از برخی کفش ها برای سلامتی مضر می باشند اما خانم ها با این فرض که به مدت کوتاهی قرار است از یک کفش در روز استفاده کنند آن ها را می پوشند ولی ممکن است در واقع این مدت کوتاه خیلی هم بلند باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا کفش های مضر برای خانم های شاغل را معرفی کنیم.

کفش های مضر برای خانم های شاغل

کفش های مضر برای خانم های شاغل

کفش های مضر

کفش های پاشنه بلند کفش هایی است که خیلی از خانم ها علاقه به استفاده از آن ها دارند اما این کفش ها می توانند سلامت شما را به خطر بیندازند. برای گروهی از زنان که در طول روز قرار است زیاد این کفش ها را بپوشند مشکل های بیشتری ایجاد می کند. کفش اگر نا سالم باشد می تواند موجب مشکلات انحراف شست، میخچه، میخک، آسیب های دیگر در مفاصل و … شود. برای همین خانم هایی که قرار است روزانه چند ساعت ایستاده باشند بهتر است سمت این کفش ها نیایند.

ورزشکاران نیز که قرار است مدت زمان زیادی روی پای خود ایستاده باشند نباید از این نوع کفش استفاده کنند چون شرایط بدنی آن ها ممکن است بهم خورده و نتوانند ورزش کنند. کفش پاشنه بلند زیبایی به شما می دهد و به جای آن سلامتی از شما می گیرد حالا اگر می توانید با این معادله کنار بیایید پس از آن استفاده کنید!

توصیه ما این است که برای زمان هایی که قرار است به مدت طولانی ایستاده باشید از کفش های راحتی و طبی استفاده کنید تا به پا، کمر و … فشار وارد نشود. توجه به کفش و درد پا باید زیاد باشد زیرا درد های کمر از درد پا نشئت می گیرند و ممکن است مشکلات زیادی گریبان گیر شما شود. برای همین همیشه در انتخاب کفش دقت کنید.

پاسخ دهید