لاغری و کاهش وزن سریع با دویدن روزانه

      ۱۱ فرو ۱۳۹۶      ۰      31 بازدید        

لاغری و کاهش وزن سریع با دویدن روزانه

برای کاهش وزن و لاغری یکی از بهترین راه های ممکن دویدن است. اما چگونگی آن هم مهم است و باید با یک روش خاص این کار را انجام دهید. در ادامه همراه ما باشید.

لاغری و کاهش وزن سریع با دویدن روزانه

لاغری و کاهش وزن سریع با دویدن روزانه

 

سعی کنید در حین دویدن عضلات خود را شل بگیرید و به خود فشار نیاورید. سعی کنید وقتی زمان دویدن تان رو به اتمام است در پنج دقیقه پایانی سرعت خودتان را افزایش دهید. اگر می خواهید کار را اصولی انجام دهید باید روی پنجه خود فرود بیایید. با این روش پا های شما نیز آسیب نمی بینند. برای اینکه لاغر شوید باید تمام عضلات تان را در همه جهت ها بکشید. مثلا می توانید روی تردمیل به عقب یا پهلو بدوید.

لاغری و کاهش وزن

 

بعضی افراد در دویدن خسته می شوند. می توانید برای تقویت پا های خود و جلوگیری از خستگی یک جعبه بردارید و روی آن بپرید. از پایین به بالا و از بالا به پایین بپرید. این کار را در سه ست دوازده تایی انجام دهید. در ابتدای دویدن سعی کنید با سرعت کم ولی پیوسته این کار را انجام دهید و در پایان سرعت را افزایش دهید.

اگر می خواهید به لاغری و کاهش وزن واقعی برسید باید پاهای خودتان را دقیقا مانند عقربه های ساعت یا هنگام رکاب زدن در چرخ تکان دهید به طوری که در هنگام بالا آوردن در موقعیت ساعت ۱۲ باشد. در حین ورزش هم باید ذهن خودتان را از هر چیزی آزاد کنید و فقط به ورزش معطوف نمایید. برای مثال می توانید خودتان را در فکر پا هایتان ببرید و سعی کنید درست قدم بردارید. اگر اهل بدن سازی هم هستید باید بدانید که حرکت اسکات به دویدن کمک می کند.

 

می توانید برای لاغری در سراشیبی بدوید. با این کار سرعت تان بیشتر می شود. البته در این کار باید توجه داشته باشید که آسیب نبینید. سعی کنید آرام آرام نفس بکشید و مانند حالت نفس عمیق این کار را انجام دهید.

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد