همه چیز در مورد کمربند های لاغری

      ۱۴ فرو ۱۳۹۶      ۰      68 بازدید        

همه چیز در مورد کمربند های لاغری

چندین سالی است که بازار انواع کمربند لاغری مهیا شده و شما هر مدلی با هر بودجه ای که نیاز داشته باشید می توانید خرید کنید. اما آیا واقعا کمربند لاغری مفید است؟ در ادامه همراه ما باشید.

همه چیز در مورد کمربند های لاغری

همه چیز در مورد کمربند های لاغری

کمربند لاغری !!؟

استفاده از کمربند لاغری باعث کاهش وزن و آب کردن چربی پهلو ها می شود. اما این کار زمان بر خواهد بود و برای دوستانی که صبر و حوصله دارند مفید است. اگر از کمربند لاغر به عنوان ورزش استفاده کنید بسیار موثر تر است.

کمربرند لاغری باعث انقباض و انبساط سریع شکم و چربی های اضافی می شود و آنها آب می شوند. ولی این که به سرعت می توان با این روش وزن تان را کاهش دهید دروغی بیش نیست.

اما در تبلیغات تلوزیونی این را گونه ای نشان می دهد که با استفاده از چندین مرحله کمربند لاغری شاهد تاثیرات آن و کاهش وزن خواهید بود. همیشه این گونه نیست. مثلا ممکن است فردی که یک سال برای لاغری برنامه ریزی کرده این تبلیغات را بازی کند و عکس قبل و بعد بدنش را شما دقیقا نمی توانید ببینید.

 

اگر می خواهید خیلی سریع لاغر شوید باید حتما به یک متخصص مراجعه کنید و با گرفتن یک رژیم سریع، یک رژیم طولانی مدت، و برنامه ورزشی دریافت کنید که این ها همه خرج های زیادی در کل هست.

پس این نکته را بدانید که کمربند لاغری معجزه نمی کنند و باید در کنار روش های دیگر برای سهولت کار ها از آن استفاده نمود. مثلا اگر قصد دارید عضلات شکم تان را تقویت کنید می توانید از کمربند های لاغری استفاده کنید. و در کنار حرکات ورزشی تان از این کمربد ها استفاده کنید.

همیشه گفتیم با یک گل بهار نمیشود. اگر قصد تحول دارید باید در همه زمینه ها اقدام کنید.

دسته بندی : بیماری ها و راه درمان, پزشكي و سلامت
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد