آیا اگر گن استفاده کنیم لاغر می شویم ؟؟

      ۲۰ فرو ۱۳۹۶      ۰      48 بازدید        

آیا اگر گن استفاده کنیم لاغر می شویم ؟؟

بسیاری از افراد تصور می کنند که اگر از گن استفاده بکنند لاغر می شوند. در آگهی های تلوزیونی هم بر همین خاصیت تاکید می شود. اما آیا واقعا این چنین است؟ آیا واقعا با پوشیدن این نوع پوشاک اندامی شما به لاغری می رسید؟ اگر می خواهید پاسخ پرسش های خود را بیابید در ادامه همراه ما باشید.

آیا اگر گن استفاده کنیم لاغر می شویم ؟؟

آیا اگر گن استفاده کنیم لاغر می شویم ؟؟

تاثیرات گن بر لاغری

همان طور که در بالا اشاره کردیم تبلیغاتی در اینترنت، شبکه های تلوزیونی و … می شود که با خرید گنهای لاغری در مدت زمانی معلوم کاهش وزن خواهید داشت و لاغر می شوید. اما در اصل اساس این نوع تبلیغات شایعاتی بیش نیست. در اصل لاغری دو مقوله مهم دارد. یکی ورزش و داشتن تحرک و فعالیت بدنی می باشد که مهم ترین بخش رژیم کاهش وزن می باشد. یعنی اگر شما ورزش و فعالیت بدنی مستمر نداشته باشید هر روش دیگری هم که در پیش بگیرید باز هم به نتیجه مطلوب نخواهید رسید.

رکن بعدی رژیم کاهش وزن داشتن برنامه غذایی مناسب است. اگر برای سلامت خود ارزش قائل هستید به صحبت های دوستان و همسایه ها گوش ندهید و نزد یک متخصص تغذیه بروید. با رژیم غذایی و برنامه تمرین و ورزش شروع کنید و سعی کنید از برنامه خود خارج نشوید. سستی در هر مرحله باعث برگشت چربی های شما می شود.

و اما گن!! استفاده از گن اگر همراه با فعالیت بدنی در طول روز باشد موثر خواهد بود. ولی بدون فعالیت ورزشی و بدون رژیم غذایی به تنهایی بی تاثیر است. البته اگر ورزش می کنید حتما نیازی به گنهای لاغری نمی باشد و همان فعالیت بدنی کافیست. کار اصلی گن فرم دهنده می باشد و به چربی سوزی ارتباط زیادی ندارد و توصیه نمی شود.

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد