با دشمن رژیم لاغری آشنا شوید، تماشای سریال !!

      ۲۱ فرو ۱۳۹۶      ۰      77 بازدید        

با دشمن رژیم لاغری آشنا شوید، تماشای سریال !!

تماشای تلوزیون یکی از تفریحاتی است که در اکثر خانه ها انجام می شود. اگر هنگام تلوزیون دیدن به خوردن خوراکی مشغول باشید ممکن است متوجه نشوید که چقدر غذا میل می کنید و همین مسئله باعث می شود که در دراز مدت مقدار بیش از حد غذا دریافت کنید و چاق بشوید. برای لاغری سریع سعی کنید هنگام تلوزیون دیدن و به خصوص سریال دیدن به خوردن مشغول نباشید.

با دشمن رژیم لاغری آشنا شوید، تماشای سریال !!

با دشمن رژیم لاغری آشنا شوید، تماشای سریال !!

 

لاغری سریع

تماشای سریال علاوه بر این که چشم و قسمت دیداری مغز را درگیر خود می کند، چون با داستان درگیر می شوید قسمت های دیگر مغز را هم درگیر خود می کند. این امر باعث همان چاقی می شود که در بالا به شما توضیح دادیم.

صبح ها سعی کنید به جای استفاده از غلات از تخم مرغ استفاده کنید. هضم تخم مرغ برای بدن بسیار راحت تر می باشد نسبت به هضم غلات. برای لاغری سریع سعی کنید به عنوان نوشیدنی گرم در طول روز از قهوه استفاده کنید. چای خوردن برای بدن مفید نیست و به جای چای از قهوه استفاده کنید. نوشیدن قهوه باعث افزایش سرعت سوخت و ساز بدن می شود. کافئین موجب این پروسه می شود.

یکی دیگر از راه های لاغری سریع این است که به اندازه کافی در طول روز آب بنوشید. و هیچ وقت رژیم خود را نشکنید. سعی کنید زمان زیادی در یک موقعیت ساکن نباشید و در طول روز متحرک باشید. سعی کنید از دیدن محتوای خنده دار دیدن کنید و زیاد بخندید. باید برای رژیم لاغری خود حتما خواب را در نظر بگیرید و زمان مناسبی برای آن در نظر بگیرید. خواب کافی برای لاغری بسیار مناسب می باشد. سعی کنید در زندگی استرس نداشته باشید زیرا استرس زیاد خود باعث ذخیره زیاد مواد غذایی و چاقی می شود.

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد