رژیم غذایی برای لاغری سریع و طبیعی

      ۲۴ فرو ۱۳۹۶      ۰      48 بازدید        

رژیم غذایی برای لاغری سریع و طبیعی

اگر شما هم می خواهید خیلی سریع و طبیعی به لاغری برسید تا انتها در این مقاله همراه ما باشید.

رژیم غذایی برای لاغری سریع و طبیعی

رژیم غذایی برای لاغری سریع و طبیعی

رژیم غذایی برای لاغری

 

سعی کنید وقتی به غذا خوردن مشغول هستید بدانید چه غذایی به چه موادی در حال خوردن آن هستید و نکته دیگر اینکه مقدار آنرا کنترل کنید. و حجم غذای مصرفی را حتما کنترل کنید. اگر بتوانید خیلی سریع متوجه بشوید که سیر شده اید خیلی بهتر است. دیگر مواردی که برای لاغری باید در نظر بگیرید کنترل چربی و کلسیم غذاهاییست که میل می کنید.

 

وقتی در حال خوردن غذا هستید معده شما در حال پر شدن می باشد و وقتی که معده در حد نیاز پر شد پیامی به مغز ارسال خواهد شد مبنی بر اینکه غذا خوردن کافیست. ولی این پیام با تاخیر یک ربعه ارسال می شود. یعنی در آن یک ربع شما مقدار زیادی غذای اضافی وارد معده خود کرده اید. اگر می خواهید این مشکل بدن را رفع کنید باید آرام غذا بخورید و حجم غذا یتان را هم کنترل کنید. همیشه وقتی مقدار معین غذا برای خود مشخص کرده اید همان را میل کنید و اگر حس کردید باز هم نیاز دارید اضافه نخورید زیرا کاملا مضر است.

سعی کنید از غذا هایی استفاده کنید که مدت زمان بیشتری سیر نگه می دارند. توصیه می شود غذا هایی با تراکم انرژی پایین و حجم بالا استفاده کنید مانند انواع سوپ و خورشت یا میوه ها و سبزی. برای لاغری باید میزان فیبر مناسب به بدن برسد. این ماده مفید در میوه و سبزی وجود دارد. پس باید در رژیم غذایی خود این مواد معجزه آسا را اضافه کنید. یکی دیگر از گوشه های رژیم شما غذا های پروتئین دار می باشد. باید در رژیم خود گوشت های کم چربی، ماهی، حبوبات، تخم مرغ، ماست و برخی آجیل ها را اضافه کنید.

 

 

 

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد