آیا واقعا قرص های لاغری موثر هستند ؟

      ۳۱ فرو ۱۳۹۶      ۰      74 بازدید        

آیا واقعا قرص های لاغری موثر هستند ؟

بحث پزشکی امروز در مورد قرص های لاغری می باشد. آیا واقها این قرص ها می توانند باعث شوند شما در زمان کوتاهی لاغر شوید؟ احتمالا هنگام مصرف تاثیراتی را مشاهده می کنید ولی آن چنان زیاد و ملموس نمی باشد. در ادامه همراه ما باشید تا از این قرص ها هم پرده برداریم.

آیا واقعا قرص های لاغری موثر هستند ؟

آیا واقعا قرص های لاغری موثر هستند ؟

قرص های لاغری

بسیاری از افراد وقتی این دارو ها و قرص ها را میل می کنند فکر می کنند باید هرچه سریع تر لاغر شوند. و توقعات زیادی از یک قرص دارند. بیشتر این دارو ها با کاهش اشتها همراه هستند و همین باعث لاغری می شود. این قرص ها مضراتی هم دارند و سر تا پا فایده نیستند. پس در مصرف آنها زیاده روی نکنید و حتما با پزشک مشورت کنید.

بیشتر این فروشنده های این قرص ها ادعا می کنند که محصولات شان ساخته کشور های اروپایی و آمریکا هستند. اما اینجا یک سوال پیش می آید و اینکه اگر ساخته چنین کشور هایی می باشد پس چرا آمار افراد چاق در این کشور ها در حال افزایش است؟؟ شما باید هنگام مصرف این دارو ها به منع های دارویی و خواص آن توچه کنید و از روی جعبه قرص تشخیص بدهید.

شرایط هر کس برای لاغری با دیگری متفاوت می باشد. مثلا اگر شما با یک مکانیزم لاغر می شوید ممکن است فرد دیگری با آن کار نتواند لاغر شود. این گونه برای هر شخص باید یک نوع قرص لاغری تولید می شد.

 

این دارو ها اشتها را کم می کنند و مصرف انرژی را بالا می برند. برخی از آنها سیستم گوارش را دور می زند و باعث عدم جذب چربی می شود. برخی دیگر ادرار آور هستند و گروه آخر هم چربی سوز ها هستند.

دسته بندی : اخبار
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد