روش های آسان و مفید لاغری و کاهش وزن

      ۲۰ ارد ۱۳۹۶      ۰      64 بازدید        

روش های آسان و مفید لاغری و کاهش وزن

همیشه به تقویم نگاه داشته باشید و برای خود یک برنامه مدون داشته باشید. با استفاده از این برنامه باید بتوانید ورزش و تغذیه خودتان را تنظیم کنید. هیچ وقت غذا های خورشتی را از برنامه خود خارج نکنید. کاری کنید که حداقل هفته ای ۳ ۴ بار خوشت میل کنید. می توانید با کمی سرچ در اینترنت یا همین وب سایت نازدونه غذا هایی پیدا کنید که رژیمی باشند. این نوع غذا ها بسیار مناسب شما می باشند و می توانید با آن ها به راحتی لاغری شوید.

روش های آسان و مفید لاغری و کاهش وزن

روش های آسان و مفید لاغری و کاهش وزن

روش های آسان و مفید لاغری

از مواد کم حجم و پر انرژی استفاده کنید. برای مثال برخی آجیل ها که بسیار مقوی هستند برای شما کاملا مفید است. یکی دیگر از مسائلی که باید رعایت کنید این است که نباید استرس داشته باشید. همیشه سعی کنید خود را از استرس رها کنید. این کار را می توانید با ورزش های ریلکسی انجام دهید یا با برخی غذا ها می توانید این کار را انجام دهید.

 

 

یکی دیگر از کار هایی که می توانید انجام دهید این است که نظافت روزانه را فراموش نکنید. با این کار هم سرتان گرم می شود. و هم این که انرژی می سوزانید و لاغر می شوید. یکی دیگر از این کار ها هم این است که به ورزش بپردازید. یکی از ورزش های مفید برای این کار پیاده روی می باشد. پیاده روی را سعی کنید در روز حدود یک ربع تا نیم ساعت داشته باشید. وزنه برداری هم ورزش بسیار مناسبی می باشد و انرژی زیادی می سوزاند.

برای لاغری و کاهش وزن هم باید تغذیه مناسبی داشته باشید و هم برنامه ورزشی خوبی داشته باشید. در روز های آینده هم با روش های لاغری در خدمت شما خواهیم بود.

 

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد